fbpx

בדיקה גנטית תזונה מותאמת אישית

בדיקה גנטית לתזונה מותאמת אישית

Share This Post

בדיקת תזונה גנטית

שיטת הרפואה המותאמת אישית היא אינה שיטה חדשה ויש המייחסים אותה עוד לרמב"ם ולאנשי רפואה מובילים בזמנו. יחד עם זאת, בעשורים האחרונים, עם התפתחות תחום הגנטיקה, הפכה שיטה זו לשיטה יישומית להפליא עד רמת המולקולה בגוף האדם. תחום כאוב למדי שמפיק לאחרונה ערך רב משיטת הרפואה המותאמת אישית הוא תחום התזונה או הדיאטה. בשורות הבאות, נספר לכם על האפשרות לערוך בדיקת תזונה גנטית, שתאפשר לכם להבין בדיוק מהן הרגישויות התזונתיות שלכם ותסייע לכם לשפר את התזונה במישור הבריאותי וכמובן להשיל מגופכם כמה שיותר ק"ג בצורה הקלה והמהירה ביותר.

בדיקה גנטית לתזונה מותאמת אישית – מה זה אומר?

תחום הנוטרוגנטיקה זוכה בשנים האחרונות לתשומת לב רבה בעולם המחקר והרפואה ולא בכדי. לאורך שנים ארוכות, מתמודדים אנשים בכל רחבי העולם עם בעיות משקל שעל פניהן, אין להן כל פתרון קל. אינספור סוגים של דיאטות ואינספור ניסיונות לאמץ כל אחד מהסוגים האלה, עולים בדרך כלל בתוהו וישנם אנשים המכירים היטב את התסכול המתמשך מחוסר ההצלחה למצוא את הדיאטה שתהיה הגביע הקדוש – הדיאטה שבעקבותיה נוכל להשיל את כל הק"ג העודפים ולחזור לגוף חטוב. בשנים האחרונות מתגבשת ההבנה כי מצב זה הוא מצב טבעי וכי אין גביע קדוש אחד שנכון לכולם. לכל אדם יש הגנטיקה שלו וכל גנטיקה מגדירה רגישויות שונות לרכיבים תזונתיים שונים. כך למשל, אנשים מסוימים ישמינו בקלות מאכילת מעט מאוד שומנים בעוד אנשים אחרים כלל לא יושפעו מכך. אחרים יוכלו אולי לאכול יותר שומנים אבל פחמימות תגרומנה אצלם לעליית משקל מהירה בעוד אחרים כלל לא יושפעו מאותן פחמימות.

בדיקה גנטית תזונה מותאמת אישית היא בדיקה המאפשרת לכל אדם להבין בדיוק את הגנטיקה שלו בהקשר התזונתי, לזהות רגישויות שונות לרכיבים תזונתיים שונים ולמעשה לעצב לעצמו דיאטה מותאמת אישית, שנכונה בדיוק עבורו. זה לא אומר שהדיאטה תמיד תהיה קלה – אצל אנשים מסוימים תיתכן גנטיקה שאכן יוצרת קושי עם כל אותם רכיבים תזונתיים משמינים או מזיקים. יחד עם זאת, אצל מרביתנו, בדיקה גנטית לתזונה יכולה להקל מאוד על תהליך הדיאטה ובכל המקרים, תייצר עבורנו תוצאות טובות הרבה יותר ועמידות הרבה יותר לאורך זמן. במילים אחרות, באמצעות בדיקה זו תוכלו להבין בדיוק מה עליכם להכניס או לא להכניס לגוף בכדי להרזות, לשמור על המשקל וכמובן לשמור על בריאותכם.

בדיקות גנטיות לתזונה – לא רק למורידי משקל

הפתרון של נוטרוגנטיקה אמנם מקסים את מרביתנו ביכולתו לסייע לנו להגיע להישגים אסתטיים סביב משקל הגוף וחיטובו, אבל מדובר בפתרון נרחב הרבה יותר, בעל השלכות משמעותיות על הבריאות הכללית שלנו. בדיקה גנטית לתזונה מותאמת אישית יכולה לספר לנו לא רק מהם רכיבי התזונה שיכולים לעודד או לדכא אצלנו תהליכים של השמנה, אלא גם מהם רכיבים התזונה שיכולים להשפיע על לחץ הדם שלנו, רמת הכולסטרול בדם, רמת הברזל והוויטמינים, רמת הסידן וכן הלאה. המחשבה שאם חסר לנו ברזל אנו פשוט צריכים לאכול מאכלים המכילים המון ברזל היא מחשבה נכונה בעיקרה ובכל זאת, אנשים שונים יכולים להפיק תוצאות שונות מאותו תהליך. אצל אנשים מסוימים יהיה נכון לצרוך את הברזל בצורה מאוד מסוימת וממקורות תזונתיים מאוד מסוימים, בעוד שאצל אחרים תידרש צורת צריכה שונה ממקורות שונים. בדיקת תזונה גנטית היא בדיוק הבדיקה שתוכל לספר לנו מהי הדרך הטובה ביותר להשלמת חוסרים תזונתיים ומהם הרכיבים התזונתיים, שיאפשרו לנו לשפר את מצבנו הבריאותי ולשפר אותו לאורך זמן.

רפואה חכמה היא קליניקה רפואית המיישמת גישה חדשנית של תכנון לבריאות בהתאמה אישית לכל אדם. נושא הרפואה המותאמת אישית יושב בבסיס הפעילות של רפואה חכמה ובהתאם לכך, אצלנו גם תוכלו לעבור בדיקות גנטיות לתזונה מכל סיבה ולכל מטרה. הקליניקה של רפואה חכמה מאוישת על ידי צוות רפואי מוסמך ומקצועי המציע מגוון שירותי ייעוץ וטיפול בתחומי רפואה שונים ובתחום האסתטיקה והאנטי אייג'ינג. אם ניסיתם כבר את כל הדיאטות וטרם מצאתם את התשובה או שאתם מחפשים דרך אפקטיבית לשיפור התזונה למטרות בריאותיות, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לספר לכם על הבדיקה החדשנית ועל האופן בו היא יכולה לשנות את חייכם.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן