fbpx

הזרקת חומצה היאלורונית באף

הזרקת חומצה היאלורונית באף

Share This Post

עיצוב אף בחומצה היאלורונית – כמה זמן מחזיק, וכמה עולה חומצה היאלורונית באף?

טיפולים אסתטיים וטיפולי אנטי אייג'ינג באמצעות חומצה היאלורונית הפכו כבר מזמן לשם דבר ומוכרים כיום כאחד הטיפולים הבטוחים והיעילים ביותר.
מרבית האנשים מכירים את הטיפול בהקשר של העלמת קמטים ושל מילוי ועיבוי שפתיים, אך פחות אנשים מודעים לאפשרות של עיצוב אף בחומצה היאלורונית.
כאשר חושבים על פיסול ועיצוב של האף, רבים נוטים לחשוב שהדרך היחידה לעשות זאת היא באמצעות ניתוח פלסטי ואמנם, ניתוח אף הוא בין הניתוחים הפלסטיים השכיחים ביותר בעולם ואת הבכורה הצליחו לקחת ממנו אך ורק ניתוחי החזה אצל נשים.

למידע נוסף לחצו כאן

מאד משמח לגלות, שבשנים האחרונות מעמדו של ניתוח האף הולך ופוחת כתוצאה מהתפתחותם של טיפולים אסתטיים המציעים פתרון למקרים רבים של פיסול אף באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית באף.
שימוש בחומצה היאלורונית לפיסול האף יכול לחולל נפלאות ולחסוך את החששות, הכאבים, הסיבוכים וההחלמה הממושכת הכרוכים בניתוח.

לפני שניגשים למשימה, יש הרבה סוגיות שעולות על הפרק וחשוב לשאול ולבדוק את כולן, על מנת לוודא שהטיפול מבוצע על הצד הטוב ביותר: אילו תוצאות ניתן להשיג באמצעות חומצה היאלורונית כשמדובר על פיסול אף והאם פיסול אף עם חומצה היאלורונית הוא מענה מתאים לכל שינוי מבוקש? כמה זמן מחזיק טיפול בחומצה היאלורונית? ולבסוף, חומצה היאלורונית באף – מחיר – כמה זה עולה?
כבר עכשיו נדגיש שהטיפול אינו מתאים לכל מקרה ומקרה ובשורות הבאות נספר לכם למי הוא כן מתאים, כיצד הוא מבוצע, היכן ניתן לבצע אותו ולכמה זמן מחזיקות התוצאות.

חומצה היאלורונית באף – פיסול באמצעות הוספת נפח

ניתוחי אף הם מעצם טבעם הליכים שנועדו לפסל את האף. במסגרת ניתוח פלסטי באף ניתן לפסל את האף בכל פורמט, גם להסיר וגם להוסיף נפח ומבנה בכל נקודה ונקודה באף. במקרים רבים, אנשים הפונים לניתוחים פלסטיים באף נאלצים לעשות זאת, שכן מרכיב מרכזי בתהליך הפיסול של האף דורש גם הסרה של מסת חומר ולא רק הוספה. יחד עם זאת, המון מקרים אחרים יכולים למצוא את הפתרון האידיאלי עבורם דווקא באמצעות טיפולים אסתטיים לא פולשניים, שמייתרים לחלוטין את הצורך לעבור ניתוח פלסטי. טיפולים אלה מבוססים על שימוש בחומצה היאלורונית שמשמשת כחומר המילוי האולטימטיבי בטיפולים אסתטיים. חומצה זו משמשת למילוי נפחים במקרים של אובדן נפח, למשל באזור הלחיים ומתחת לעיניים וכן לפיסול הפנים, למשל הדגשת שפתיים, הרמת גבות, הרמת קו הלסת וכל מטרת פיסול שניתן להשיג באמצעות הוספה מתוכננת מראש של נפחים נקודתיים באזור הפנים. את אותו האפקט בדיוק, אפשר לנצל גם לצורך פיסול של האף, אם כי כאן בא לידי ביטוי ההבדל המרכזי בין חומצה היאלורונית באף ובין ניתוח פלסטי, הבדל שגם מגדיר למי מתאים טיפול זה – פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית מבוצע אך ורק על ידי הוספת חומר, ללא אפשרות להסרת מסה מהאף.

למי זה מתאים וכמה זמן זה מחזיק?

מן הסתם, אנשים הסובלים מאף גדול ובשרני ומטרתם העיקרית בפיסול האף היא להיפטר בדיוק מהמאפיין הזה של אפם, לא ימצאו ערך בהוספת נפח נוסף לאף. יחד עם זאת, אנשים המעוניינים לבצע תיקונים קטנים של זוויות אף, יישור בליטות על גבי האף, עיצוב של פתחי הנחיריים, עיצוב של קו החיבור בין האף לפנים וכן הלאה, יכולים בהחלט למצוא את האופציה של עיצוב אף עם חומצה היאלורונית כאופציה מצוינת שמעניקה להם את הפתרון הנדרש ללא חוויית חדר הניתוח, ללא הסיכון של ניתוח כושל ומבלי הצורך להתמודד עם תוצאה בלתי הפיכה. ככלל, כל הליך פיסול אף שאפשר לבצע אותו באמצעות הוספת נפחים בלבד, יכול להתאים לטיפול באמצעות חומצה היאלורונית וישנם מקרים רבים כאלה, גם כשזה לא נראה כך. בהמשך לכך, אחת הבשורות המרכזיות של טיפולים אסתטיים לא פולשניים, פרט לכך שהם מייתרים את הצורך בהליך כירורגי, היא היעדר הקביעות של התוצאות. במקרים מסוימים זה יכול להישמע כמו חיסרון, אלא שישנם לא מעט מקרים של ניתוחים פלסטיים שתוצאתם אינה לרוחו של המטופל ואף כושלת. במקרה של פיסול אף באמצעות חומצה היאלורונית, תוכלו ליהנות מהאפשרות לבצע שינויים תוך כדי הטיפול וליהנות מהתוצאה למשך שנה עד שנתיים. בכל שנה עד שנתיים יהיה עליכם לחדש את התוצאות ושום דבר אינו בלתי הפיך מבחינתכם.

אחרי שאמרנו את זה, השחקן המרכזי בהליך כזה הוא לא החומר בו נעשה שימוש, ובמקרה זה חומצה היאלורונית, אלא דווקא הפסל שמשתמש בחומר, קרי הגורם המטפל. בבחירת הגורם הזה, אתם רוצים לוודא גם שימוש בחומצה היאלורונית מתאימה ובאיכות גבוהה, שתשפיע מאוד על התוצאות עצמן, כמו גם על עמידותן וגם שמדובר בגורם מקצועי, בעל ניסיון שאיתו תוכלו לעבור תהליך מדורג ומחושב לתכנון מדויק של הליך הפיסול וכמובן גם לביצוע ברמה גבוהה.

פיסול אף חומצה היאלורונית – מחיר

לאור כל מה שהוסבר עד כה, קל להבין שעלות הטיפול משתנה מאד בין מטופל אחד לאחר ותלויה באופי השינוי המבוקש בהשוואה למצב ההתחלתי של המטופל, בסוג החומר המוזרק, בכמות החומר הנדרשת (אשר נמדדת במספר במזרקים), במספר הטיפולים הנדרש להגעה לתוצאה הסופית וברמת המומחיות והניסיון של מבצע הטיפול.

הקליניקה הרפואית "רפואה חכמה" מציעה שירותי ייעוץ וטיפול רפואיים ותכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם. בכלל זה, תמצאו אצלנו סט של טיפולי אנטיאייג'ינג וטיפולים אסתטיים לרבות פיסול אף באמצעות הליך של הזרקת חומצה היאלורונית באף. כל הטיפולים בקליניקה מבוצעים בסטנדרטים רפואיים ובפיקוח וניהול של צוות רפואי מוסמך. לקבלת מידע נוסף ובירורים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן