fbpx

הזרקת חומצה היאלורונית מחיר

הזרקת חומצה היאלורונית מחיר

Share This Post

כמה עולה להזריק חומצה היאלורונית? חומצה היאלורונית – מחיר מזרק

טיפולים אסתטיים הפכו כבר מזמן לדבר שבשגרה עבור רבים מאתנו והזרקות חומצה היאלורונית הם אחד החמים והמבוקשים ביותר מביניהם ובעיקר, הזרקת חומצה היאלורונית לפנים, שנועדה לעדן ולטשטש פגמים, להחליק ולהעלים קמטים, לעצב ולעבות שפתיים, ולהקנות מראה עור מלא וצעיר יותר.
ככל טיפול מבוקש, ניתן כיום למצוא המון מטפלים ומכונים המציעים אותו ללקוחותיהם. ההבטחות הן רבות והפיתוי הוא גדול ולכן, צריך לדעת היטב כיצד לוודא שהטיפול אכן יבוצע בידיו של מטפל מוסמך, רופא מומחה, מיומן ובעל ניסיון.
אחד הקריטריונים שמסייעים להבדיל בין הצעה מפוקפקת לבין הבטחה לתוצאות מעולות שיש מאחוריה גב, הוא המחיר.
לא פלא אם כך, שמנועי החיפוש מוצפים בשאלות וחיפושים כגון כמה עולה הזרקה של חומצה היאלורונית? כמה עולה מזרק חומצה היאלורונית? מחיר מזרק חומצה היאלורונית, או מחיר של חצי מזרק חומצה היאלורונית.
בדיקה נוספת שחשוב לערוך לפני שמתיישבים על כיסא הטיפולים, היא אופן הצגת המידע למטופל לפני הטיפול: האם המטפל מוסר מידע מלא כולל משך הטיפול, ההחלמה, תופעות לוואי אפשריות, הנחיות מדויקות לאחר הטיפול וגם כמה זמן מחזיק הטיפול ומתי מומלץ לחזור עליו.

למידע נוסף לחצו כאן

הזרקות חומצה היאלורונית – מחיר

כמו בכל מוצר או שירות, גם בקבלת החלטה לגבי ביצוע הזרקות חומצה היאלורונית מחיר הוא פרמטר שעלינו לבחון – לא רק ביחס לכיס שלנו. יש המעדיפים להתעלם מכך, אבל מחיר הוא אחד הפרמטרים המרכזיים שמסייעים לנו להבין מה בדיוק אנחנו קונים. מחיר גבוה יכול להעיד על איכות חומרים גבוהה ורמה מקצועית גבוהה בעוד מחיר נמוך יכול להעיד בדיוק על ההיפך. מן הצד השני, יש גם אנשי מקצוע שיודעים לנצל בדיוק את המשוואה הזאת לרעת הלקוח ולמעשה, להערים עליו. אז מה עושים? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

הזרקת חומצה היאלורונית – מחירים ממוצעים ואיך הם נקבעים

כדי להבין את הסיבה שאתם משלמים את המחיר שאתם משלמים עבור הזרקת חומצה היאלורונית, בחרנו להתחיל בהסבר לגבי אופן התמחור של טיפולים אלה. מן הסתם, בכל טיפול נדרשת כמות שונה של חומצה והיקף שונה של עבודה. ישנם מקרים בהם נרצה למלא מעט נפחים באזור הלחיים והעיניים וישנם טיפולים בהם נרצה להבליט שפתיים ולבצע עבודת פיסול מדויקת של הפנים. בכל מקרה כזה, נדרשת כמות שונה של חומר וכמות שונה של שעות עבודה. בנוסף לכך, חשוב לדעת שישנם סוגים שונים של חומצות היאלורוניות, הנבדלים ביניהם – הן על ידי הגורם המייצר אותן והן על ידי המאפיינים הכימיים שלהם. המאפיין הכימי המרכזי הוא רמת הסמיכות של החומצה, כשישנן רמות שונות של סמיכות, אותה אמור המטפל להתאים לכל מטופל ומטופלת בהתאם למקרה.
בהינתן כל זאת, ומאחר שכמות החומר המוזרק נמדדת במונחים של מזרק חומצה היאלורונית, תמחור של טיפולי הזרקות אסתטיות מבוססים בראש ובראשונה על מחיר מזרק – כמה מזרקים נדרשים לטיפול (לעיתים נדרש גם רבע או חצי מזרק), מהי החומצה ההיאלורונית שמכיל המזרק מבחינת יצרן ורמת סמיכות.

כמה עולה מזרק של חומצה היאלורונית ומה מחיר הזרקת חומצה היאלורונית לטיפול שוטף?

אחרי שהבהרנו את האופן בו מתומחרים טיפולי הזרקות של חומצה היאלורונית, בואו נשים את הדברים על השולחן ונדבר במספרים – בביצוע הזרקת חומצה היאלורונית מחיר טיפוסי למזרק אמור לנוע בין כ-1,000 שקלים ועד 2,000 שקלים. ועדיין, ישנם מקרים בהם יתומחר המזרק בפחות מ-1,000 ועד 3,000 שקלים ויותר. אחרי שאמרנו את זה, לא בכל טיפול נדרש מזרק שלם וישנם טיפולים בהם נדרש גם יותר ממזרק אחד. כמו כן, ישנם טיפולים בהם העבודה הנדרשת היא יותר מקצועית, מדויקת ונרחבת ולכן, על מחיר המזרק תתווסף תוספת מחיר. בסך הכל, עבור מטופלים המקבלים טיפולים שגרתיים ושוטפים באמצעות היאלורונית חומצה מחיר טיפוסי ינוע סביב ה-1,000 שקלים ופחות, שכן מדובר בטיפולי תחזוקה שוטפים. בטיפול הראשון ובטיפולים מיוחדים, עשוי המחיר להיות גבוה יותר, בכל מקרה בהתאם למאפייני המקרה.

האם יש מקום לבצע השוואת מחירים?

התשובה היא בהחלט כן. כמו בכל מוצר אחר, גם במקרה של הזרקת חומצה היאלורונית השוואת מחירים היא הכלי הטוב ביותר להבטיח עסקה טובה. יחד עם זאת, בכל השוואה כזאת שאתם מבצעים, חשוב לזכור שלא מדובר בקילו פסטה או קפה בקניון, אלא בטיפול שישפיע על המראה שלכם ובמקרים חריגים גם על בריאותכם. בהתאם לכך, כאשר אתם מבצעים את השוואת המחירים, חשוב שתשוו לא רק את המספרים בתחתית ההצעה, אלא גם את הקליניקות, רמת ההסמכה וההכשרה של המטפלים ובגדול, הרמה המקצועית שלהם. להזריק כמעט כל אחד יכול, אבל לעשות את זה בצורה מקצועית ואמנותית זה כבר עניין אחר לגמרי. כדאי תמיד להשיג המלצות מקרובי משפחה, חברים, שכנים או חברים לעבודה וכדאי עוד יותר להשיג חוות דעת מקצועית מאדם המכיר את התחום ואת השחקנים בו. כמו כן, מומלץ מאוד לשוחח עם המטפל לפני הטיפול ולבחון עד כמה הוא "רואה אתכם", עד כמה הוא מסביר את הדברים לעומק ונותן לכם להרגיש בטוחים גם לגבי התהליך עצמו וגם לגבי המחיר שאתם עומדים לשלם.

"רפואה חכמה" היא קליניקה המציעה שירותי תכנון בריאות ורפואה בהתאמה אישית ובכלל זה מציעה גם שירותים אסתטיים ברמה גבוהה ובביצוע אנשי מקצוע בעלי הסמכה רפואית.
בקליניקה שלנו תמצאו ניהול מקצועי של רופאים מוסמכים וסטנדרטים של עבודה עם חומרים ותהליכים ברמה רפואית לגמרי.

לקבלת טיפולי הזרקות בסטנדרטים הגבוהים ביותר, מהמקום הבטוח ביותר ובמחיר ההוגן ביותר, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן