fbpx

החדרת חומצה היאלורונית

החדרת חומצה היאלורונית

Share This Post

ייתכן שאתם כבר עוברים טיפולים באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית ולבטח כבר שמעתם על סוג הטיפול הזה, אבל מה זה החדרה של החומצה אל העור? האם יש הבדל בין הזרקה להחדרת החומצה? האם ניתן להחדיר את החומצה לעור באמצעות קרם לשימוש יומיומי? האם החדרת החומצה מבוצעת באמצעות טכניקה טיפולית שונה מאשר הזרקה? כשאתם פונים לקבלת טיפול אסתטי, בהחלט חשוב שתבינו על מה מדברים איתכם ולקראת מה אתם הולכים ולכן בשורות הבאות, נספר לכם על האופציה של החדרת חומצה היאלורונית ומטרותיה.

למידע נוסף לחצו כאן

האם יש הבדל בין הזרקה להחדרה?

ובכן, תלוי את מי שואלים. רבים בענף האסתטיקה נוהגים להשתמש בשני הביטויים כשתי אלטרנטיבות לאותו דבר ואכן, גם בתהליך הזרקה של חומצה היאלורונית מבוצעת החדרה של החומצה וגם, מן הסתם, בתהליך החדרה שלה אל תוך העור. ובכל זאת, עצם השימוש בשני הביטויים הללו מצביע על כך שבכל זאת עשוי להיות הבדל בין שני המקרים. ובכן, על אף שלא מדובר בהגדרה מוסכמת על כלל הענף, אפשר לומר כי הזרקה נועדה להחדיר את החומצה בצורה נקודתית וממוקדת בעוד החדרה נועדה להחדיר את החומצה בצורה נרחבת יותר. דומה הדבר למריחת קרם על הפנים במטרה להחדיר את הרכיבים המזינים שלו לכל שטח הפנים, לעומת הזרקה של רכיבים מזינים ספציפיים במיקומים ספציפיים ומדויקים בפנים.

באילו מקרים נעדיף החדרה על פני הזרקה?

חומצה היאלורונית היא בבסיסה חומר מילוי, כלומר חומר בו אנו משתמשים לצורך מילוי נפחים בפנים ובצוואר. השימוש המרכזי בחומצה זו הוא עבור מצבים של אובדן נפחים ומצבים בהם נרצה לפסל את הפנים ולשנות את קווי המתאר שלהם. כך למשל, אנשים מבוגרים הסובלים מאובדן נפח באזור שמתחת לעיניים או בלחיים, יכולים לבצע הזרקת חומצה היאלורונית לצורך החזרת הנפח. לצד זאת, אנשים המעוניינים להרים גבות, להדגיש שפתיים, לפסל את קו הצוואר או את רצועת אזור העיניים, יכולים גם הם להשתמש בהזרקת חומצה היאלורונית למטרה זו. במקרים אלה ההזרקה מבוצעת בצורה נקודתית באזורים ספציפיים על פי תכנית טיפול שנקבעה מראש. במקרה של החדרה נרחבת של חומצה היאלורונית, המטרה היא בעיקרה להעשיר את עור הפנים, להזין אותו ולעודד את קצב הייצור של הקולגן בעור. במקביל, החומצה מסייעת למיצוק של העור בכל שטח הפנים בו מבוצעת ההחדרה. אז לפיסול הפנים ולמילוי נפחים נשתמש בהזרקה של חומצה היאלורונית, אבל למיצוק והצערה של עור הפנים נעדיף דווקא את האופציה של החדרת חומצה היאלורונית.

האם ישנה טכניקה ייעודית להחדרה של החומצה?

הזרקת חומצה היאלורונית מבוצעת באמצעות מחט זעירה אותה מחדירים עשרות פעמים אל העור בנקודות סמוכות בכדי להחדיר את החומצה לעומק העור. החדרת חומצה היאלורונית לעומת זאת, מבוצעת בדרך כלל במסגרת טיפול מזוטרפיה בו נעשה שימוש במכשיר שבראשו מותקנת סדרה של מחטים זעירות המיועדות לחדור אל תוך העור בעומק שטחי מאוד. המזוטרפיה נועדה לייצר הרס מבוקר של תאי העור על פני שטח נרחב במטרה לעודד אותם להיבנות מחדש בצורה חיונית, רעננה ומוצקה יותר. במסגרת הטיפול, ניתן לנצל את פעולת הזריקה הנרחבת לצורך החדרת חומצה היאלורונית בכדי להגדיל נפחים באזורים נרחבים ובכדי לאפשר לחומצה למקסם את הערך האסתטי של בניית תאי העור מחדש. אחרי שאמרנו את זה, גורמים מקצועיים בענף טיפולי האסתטיקה יכולים להתייחס הן להזרקה והן להחדרה של חומצה היאלורונית כשתי פרקטיקות זהות ולכן, בכל שיח שאתם מנהלים עם המטפל או המטפלת, אתם בהחלט רוצים לברר ולשאול על כל ביטוי שאתם לא מבינים ואתם לבטח לא רוצים להתחיל את הטיפול לפני שאתם מבינים את מהלכו, מטרתו והתוצאה הצפויה שלו.

הקליניקה הרפואית של רפואה חכמה מציעה שירותי ייעוץ וטיפול רפואיים ותכנון בריאות בהתאמה אישית לכל מטופלת ומטופל. אצלנו ברפואה חכמה תוכלו ליהנות מסט שלם של טיפולים אסתטיים ובכלל זה בוטוקס, חומצה היאלורונית ומזוטרפיה או מיקרונידלינג. פעילות הקליניקה מנוהלת ומפוקחת על ידי צוות רפואי מוסמך ובכל תהליך טיפולי, תוכלו לקבל ייעוץ מקדים מקיף בכדי לבסס את ההחלטה לגבי סוג הטיפול המתאים לכם ביותר. לקבלת מידע נוסף ובירורים נוספים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע בכל שאלה ועניין.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן