fbpx

הסרת פיגמנטציה מהפנים

הסרת פיגמנטציה מהפנים

Share This Post

הסרת פיגמנטציה

כתמי פיגמנטציה בעור היא בעיה אסתטית שיכולה לפגוש כל אחד מאיתנו, גברים או נשים, בכל גיל ובכל מראה עור. הסיבה לכך היא שכתמים אלה נוצרים על ידי חומר שמצוי בעור של כל אדם (למעט לבקנים) וקרוי מלנין. כאשר מתחיל תהליך של יצירת מלנין מוגברת, תהליך שיכול לנבוע מסיבות שונות שאותן נפרט מייד, מתחיל גם הביטוי של התהליך על פני העור בצורת כתמים כהים. אז מהי פיגמנטציה של העור? האם ניתן לבצע הסרת כתמי פיגמנטציה? מהן הטכניקות בהן נעשה שימוש לצורך הורדת כתמי פיגמנטציה מהפנים? אצל מי נכון לעבור טיפול של הסרת פיגמנטציה? על כל אלה תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

כתמי פיגמנטציה – למה, למי ואיפה בגוף?

ובכן, היווצרות של כתמי פיגמנטציה יכולה להתרחש אצל כל אדם, כמובן בתנאים מסוימים. כתמים אלה נוצרים כאשר חומצת האמינו טירוזין בתוך תא העור, הופכת למעשה למלנין שהוא החומר בעור, שמעניק לו את צבעו. בתהליך זה מעורבים גם רדיקלים חופשיים שמאיצים את התהליך ובסופו של דבר מביאים אותו לידי ביטוי בצורת כתמים על גבי העור. כתמים אלה יכולים להופיע בכל חלק של עור הגוף, אם כי מאחר ומדובר בבעיה אסתטית נטו, הם הרבה יותר מטרידים אותנו כאשר הם מופיעים על הפנים, על הקרקפת, על הצוואר ובגפיים העליונות והתחתונות. הסיבות להיווצרות כתמים אלה כוללות בעיקר גנטיקה, חשיפה מוגברת לקרינת UV המגיעה אלינו מהשמש, טיפול רפואי במחלת רקע, טראומה של העור או חוסר איזון הורמונלי, למשל בתקופת היריון. הופעת כתמים אלה בעיקר בגילאים מבוגרים היא התוצאה של חשיפה ממושכת לאורך תקופת חיים שלמה לגורמים המגרים את המלנין בעור ובראשם קרינת השמש כאמור.

העלמת כתמי פיגמנטציה – האם זה אפשרי?

ובכן, התשובה היא בהחלט כן. במקרים מסוימים ניתן להעלים את הכתמים לחלוטין כאילו מעולם לא היו ובמקרים אחרים ניתן להבהיר אותם במידה משמעותית, אם כי לא עד כדי הסרה מוחלטת שלהם. הורדת פיגמנטציה יכולה להידרש כאמור בכל חלק בגוף ובכל מקרה יש לבחון היטב את עוצמת הבעיה, את הגורמים המשוערים להופעתה ואת אופן הטיפול המתאים ביותר והבטוח ביותר. אבל בסך הכל, אם אתם סובלים מכתמי פיגמנטציה ולא משנה בני כמה אתם, מה מינכם ומה הסיבה שהופיע הכתמים על עורכם, כיום ישנן די טכנולוגיות טיפול באמצעותן ניתן להתמודד עם הבעיה בהצלחה.

הסרת כתמי פיגמנטציה בפנים – מהם הטיפולים הקיימים?

הסרת פיגמנטציה בפנים הוא הטיפול האסתטי השכיח ביותר בקטגוריה של טיפולי פיגמנטציה וכיום ישנן שתי טכנולוגיות בולטות המשמשות לטיפול בבעיה. הטכנולוגיה הראשונה היא פילינג רפואי, שיטת טיפול המבוססת על מריחת חומר חומצתי על העור במטרה לעורר בו שינויים שייגרמו לחשיפת שכבות עור עמוקות יותר, רעננות יותר והומוגניות יותר. יחד עם זאת, לא כל אדם יכול לעבור טיפול פילינג רפואי וכאן נכנסת טכניקת הטיפול החדשה יותר לצורך הסרת פיגמנטציה מהפנים – טכנולוגיית הלייזר. טכנולוגיה זו מבוססת על קרן לייזר מדויקת מאוד ומדודה מאוד, החודרת אל עומק העור, מחממת את פיגמנט המלנין וגורמת לקילופו ממקומו באופן שמבהיר את העור ולמעשה מסיר את כתם המלנין. למכשירי הלייזר ישנם מכשירים מקבילים המבוססים על קרן אור מרוכזת שאינה לייזר ולרוב, יודעת לייצר תוצאות דומות. חשוב לציין כי ישנם מקרים בהם ניתן לטפל בבעיית הפיגמנטציה גם באמצעות פילינג קל או בינוני המבוסס על יישום חומרים חומצתיים במינונים נמוכים. פילינג זה יכול להתאים גם למקרים של כתמים קלים הנשארים בתום הטיפול ואותם ניתן להסיר באמצעות פילינג במינון נמוך.

רפואה חכמה היא קליניקה רפואית המאוישת על ידי צוות אנשי מקצוע בעלי הכשרה והסמכה רפואית. רפואה חכמה מציעה גישה חדשנית לתכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם ומספקת שירותי ייעוץ וטיפול רפואי גם בתחום האסתטיקה והאנטי אייג'ינג וגם בתחומים רפואיים נוספים. אצלנו ברפואה חכמה תוכלו ליהנות מכל טכניקות הטיפול בכתמי פיגמנטציה ומיכולת התאמה מיטבית של הטיפול לכל מטופל לצד כמובן, רמת ביצוע יוצאת דופן של צוות מיומן ובעל הכשרה רפואית, המבצע את מלאכתו על פי מתודולוגיות רפואיות קפדניות. לקבלת מידע נוסף וקביעת תור, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן