fbpx

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר

Share This Post

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים?

הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג.
טיפול בחומצה היאלורונית הוא אחד האמצעים הבטוחים ביותר כיום, משום שחומצה זו היא חומר טבעי שהגוף מייצר בעצמו לאורך כל חיינו והתחליפים המלאכותיים שלו – אלה המשמשים לטיפולי ההזרקה, מתקבלים על ידי הגוף כחומר מוכר ולא מאיים, להבדיל מהרבה חומרים אחרים המקובלים בתעשיית הקוסמטיקה והיופי.

בהינתן נקודת הפתיחה המבטיחה הזו, עדיין חשוב להדגיש, כי יש להקפיד ולוודא שהטיפול מבוצע על ידי איש מקצוע מנוסה, אמין ומיומן, אשר יודע את העבודה, בקיא בטכניקות ההזרקה השונות, ואמון על כל הדקויות והפרטים החל מבחירת החומר המתאים, וכלה בהשגת תוצאה בריאה, בטוחה, אסתטית וטבעית.

כדי לעשות את הבחירה הנכונה, חשוב לבדוק המלצות וחוות דעת של אנשים אחרים שעברו טיפול דומה אצל אותו רופא ולערוך עמו שיחה מקדימה כדי להתרשם מהאופן בו הוא מסביר על הטיפול ועל כל הכרוך בו, ולשאול את כל השאלות.
היבט נוסף, חשוב לא פחות, הוא המחיר. מחיר נמוך מדי יכול להיראות במבט ראשון כמאד אטרקטיבי, אך ברוב המקרים הוא מאותת על כך שהמטפל עושה שימוש בחומר זול ולא איכותי, או שהוא אינו מספיק מקצועי ומומחה, ומנסה למשוך מטופלים על ידי הורדת המחיר.
מאמר זה מסביר כיצד מתמחרים טיפול הזרקת חומצה היאלורונית לעיניים ומדגים כיצד המחיר הוא דרך נוספת לבחור במטפל הנכון.

למידע נוסף לחצו כאן

 

מה ניתן להשיג באמצעות טיפול בחומצה היאלורונית באיזור העיניים?

החומצה ההיאלורונית היא חומר מילוי. כאשר הגוף מזדקן, הוא מייצר פחות ממנו ובין יתר ההשפעות הגופניות שיש לכך, הדבר מתחיל להתבטא באופן חיצוני במראה העור, הפנים וגם – במראה העיניים.

המראה הכללי של הפנים מושפע בצורה ניכרת ממראה העיניים, ומקבל חזות עייפה ומבוגרת בגלל הפחתה בחומצה ההיאלורונית הטבעית של הגוף בכמה איזורים סביב העיניים:

  • ארובת העין –
    כשהיא מתרוקנת מהמילוי הטבעי שלה, יש שקיעה של גלגל העין פנימה ולמטה בתוכה. זוויות העיניים צונחות וכך גם העפעפיים (אשר צונחים גם מסיבות נוספות).
  • שקעי העיניים –
    אותו אזור מתחת לעין, שהופך שקוע וכהה. הצבע הכהה נובע מדקיקותו של העור באזור זה, אשר מבעדו משתקפים כלי הדם שתחתיו.
  • זוויות העיניים (צדי העין) –
    איזור מאד פעיל מבחינה שרירית, המאופיין אף הוא בעור דק מאד. השילוב של פעילות רבה של השרירים והעור הדק, יוצר את הקמטים המוכרים לנו כקמטי הבעה, או קמטי חיוך.

הזרקת חומצה היאלורונית מאפשרת טיפול בכל אחד מהמצבים הללו ומשמשת למילוי מחדש במקומות בהם המילוי התדלדל וכן לטשטוש ולהעלמת קמטים.
תוצאות טיפולי ההזרקה לעיניים הן מעוררות התפעלות, מרעננות ומצעירות באופן משמעותי את מראה העור והפנים.

 

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים – מחיר

כל טיפול שמותאם אישית למטופל הוא בעל מאפיינים משלו ומושפע מהרבה היבטים, החל מהמצב הראשוני של המטופל וכלה במצב הסופי אליו הוא שואף להגיע.
בין נקודת ההתחלה והסוף מתערבים משתנים כגון מגבלות הנובעות מרקע רפואי או ממבנה העיניים והפנים. לכן, טיפול שהוא זהה לכאורה אצל שני מטופלים, יכול להיות בפועל – שונה מאד, מבחינת זמן העבודה וסוג החומר שהוא דורש ולעיתים, אצל מטופל אחד יהיה צורך בשילוב טכניקות טיפוליות נוספות כדי להגיע לתוצאה המבוקשת. כל אלה, משפיעים כמובן על עלות הטיפול.

היבט נוסף של תהליך התמחור, הוא סוג החומצה ההיאלורונית. ישנם סוגים רבים ויש ביניהם הבדלים באיכות החומר וברמת הסמיכות שלו. על הרופא להתאים את סוג החומר ואת רמת הסמיכות שלו בהתאם לטיפול. לדוגמא, יש הבדל בין החומר המשמש למילוי קמטוטים בצדי העיניים, לבין זה שמשמש למילוי שקעים מתחת לעיניים, ובעוד שיש מטופלים שיזדקקו רק לאחד מהם, יש כאלו שיזדקקו לטיפול בשני מוקדים או יותר, כדי לקבל תוצאה אסתטית.
לאחר שהרופא בוחר בחומר המתאים, עליו לבחור בכמות המדויקת לה יזדקק כדי להשיג את מטרת הטיפול. הכמות נמדדת במזרקים. יש טיפולים בהם נדרש חצי מזרק, ויש כאלה בהם נדרש יותר ממזרק אחד.
מחירו של מזרק חומצה היאלורונית איכותית, נע ברוב המקרים בין 1,000-2,000 ₪ ולכן, כמות המזרקים היא משתנה מרכזי בתמחור הטיפול.
לאור כל זאת, לא קשה להבין, שכדי לקבל הצעת מחיר מדויקת ונאמנה למציאות, חשוב קודם לעבור אבחון אישי אצל הרופא שמבצע את הטיפול ולערוך עמו שיחת תיאום ציפיות שבה מצד אחד, מסבירים לו בדיוק מה הסיבה שבגללה מעוניינים בטיפול ומה הנושא האסתטי שבו רוצים לטפל ומצד שני, מקבלים ממנו הסבר מלא על התהליך הטיפולי ומבינים ממנו אם אכן ניתן להשיג את התוצאה המקווה במלואה ובמה הדבר כרוך.

למענה על כל שאלה ולקבלת מידע נוסף, אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, הצוות המקצועי של קליניקת "רפואה חכמה".
צוות הרופאים המומחים שלנו מעמיד לרשותכם ניסיון רפואי רב ואת הסטנדרטים הרפואיים הגבוהים ביותר בתחום.

צרו קשר:

בטלפון  03-615-4400  |  באימייל [email protected]  |  או בהשארת פרטים בעמוד צור קשר באתר

 

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן