fbpx

חידוש והצערת העור

חידוש והצערת העור

Share This Post

אם יש לכם תחושה שאתם מאבדים את עצמכם בתוך ים הביטויים וההבטחות הגדולות בעולם הטיפולים האסתטיים, אתם לא לבד. אלא שהסיבה המרכזית לכך היא לא שמדובר בהבטחות שווא, אלא שבשנים האחרונות אכן חלה התקדמות דרמטית במגוון הטיפולים וברמת היעילות שלהם, מה שלראשונה בהיסטוריה האנושית מאפשר לכולנו ליהנות ממראה אסתטי אטרקטיבי עד גילאים מאוחרים הרבה יותר ואף לשפר את המראה באופן משמעותי בכל גיל. חידוש והצערת העור היא מטרה שכל אדם החל מהעשור הרביעי לחייו היה רוצה להגשים והיום ישנן כמה וכמה טכניקות טיפוליות שבאמת יודעות להשיג את המטרה הזאת ועליהן נדבר ממש כאן בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

מה זאת אומרת חידוש והצערת העור?

כדי לא להגביר את הבלבול, אלא דווקא לנטרל אותו, נסביר תחילה מה זה בדיוק אומר הצערה של העור ומה זה אומר חידוש העור. האם באמת מדובר בעור חדש? ובכן, כדי להבין את הקונספט שעומד מאחורי טיפולים אסתטיים, בואו נבחן מה קורה לשרירים שלנו כשאנחנו הולכים לחדר הכושר. בחדר הכושר אנו מאמצים מאוד את השרירים וגורמים לקרעים זעירים מרובים בסיבי השריר. אנחנו עושים זאת במטרה לאפשר לשריר לבנות את עצמו מחדש והפעם, חזק יותר וגדול יותר. זאת הסיבה שחשוב כל כך לצרוך חלבון אחרי אימון, כדי לספק לשריר את אבני הבניין הדרושות לו. טיפולים לחידוש עור הפנים פועלים על בסיס אותו קונספט ביולוגי בדיוק. טיפולים אלה נועדו לגרום להרס מבוקר של תאי העור במטרה לעודד אותם להיבנות מחדש והפעם חיוניים יותר, מוצקים יותר והומוגניים יותר. במקרה של טיפול אסתטי, אבני הבניין שנרצה לצייד איתן את תאי העור שלנו הם קולגן, אלסטין, ויטמינים וחלבונים. טיפולי הצערה משלבים, על כן, טכניקות לעידוד ייצור הקולגן והאלסטין בתוך תאי העור וכן עושים שימוש במקורות חלבון ויטמינים ואבני בניין נוספות, מקורות כמו פלזמה (של הדם), חומצה היאלורונית, סרום וכן הלאה.

מהן הטכניקות הספציפיות באמצעותן אפשר להשיג את המטרה?

בעולם הטיפולים האסתטיים ישנן כמובן טכניקות שונות להשגת המטרה של חידוש והצערת העור. טכניקות אלה כוללות טיפולי פלזמה במסגרתם נלקח דם מגופו של המטופל, ממנו מופרדת הפלזמה מיתר רכיבי הדם ומוזרקת חזרה אל עור הפנים כמקור רב עוצמה להזנת העור. מזוטרפיה או מיקרונידלינג נחשבים לטיפולים השכיחים ביותר ואולי גם היעילים ביותר להשגת המטרה המיוחלת של עור צעיר ורענן. בטכניקה זו מבוצעת דקירה מבוקרת של עור הפנים לעומק של חצי מ"מ עד שני מ"מ במטרה ליצור הרס נרחב של תאי העור השטחיים לצורך בנייתם מחדש. בטיפולים אלה משולבת לעיתים גם חומצה היאלורונית שמזינה את העור וממצקת אותו. פילינג ובעיקר פילינג עמוק, נחשב גם הוא לטיפול מאוד יעיל וגם הוא מתבסס על הרס של תאי עור לצורך חשיפת שכבת עור חדשה ורעננה ועידוד בנייה של תאי עור חדשים. מעבר לטכניקות אלה ישנן כמובן את הטכניקות הכימיות שנשענות על מריחת תכשירים מזינים כמו סרומים, חומצות וקרמים היוצרים אינטראקציה עם העור לטובת השגת אותה מטרה.

מה הטיפול המתאים לכם?

אחת הטעויות המרכזיות שעושים מטופלים בתחום האסתטיקה היא בחירת הטיפול בהתאם למה שיודע המטפל להציע. בפועל, מה שנכון לעשות הוא לפנות לגורם מקצועי שמציע את כל הטכניקות הקיימות ויודע גם להתאים לכל מטופל ומטופלת את טכניקת הטיפול המתאימה להם. התאמה זו נשענת גם על מצב המוצא של עור פניו של המטופל, גם על הציפיות והמטרות שהוא רוצה להשיג וגם על היתרונות והחסרונות היחסיים של כל טכניקת טיפול. בחירת הגורם המקצועי הנכון היא, על כן, הבחירה החשובה ביותר שעליכם לעשות ואם תבחרו נכון בגזרה הזאת, תוכלו להיות רגועים לגבי כל הבחירות המקצועיות שיעשה אותו גורם מקצועי.

הקליניקה הרפואית של רפואה חכמה מנוהלת ומפוקחת על ידי צוות רפואי מוסמך ומציעה שורה של טיפולי ייעוץ וטיפול רפואיים ותכנון בריאות בהתאמה אישית לכל מטופל ומטופלת. ברפואה חכמה תוכלו לעבור מגוון טיפולים אסתטיים עם חומרים תקניים ברמת איכות גבוהה, ציוד מתקדם וצוות מיומן ומקצועי בעל הכשרה והסמכה מתאימה. לקבלת מידע נוסף ובירורים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן