fbpx

טיפולים אסתטיים לגבר

טיפולים אסתטיים לגבר

Share This Post

טיפולי אסתטיקה לגברים

הדומיננטיות הנשית בעולם טיפולי האסתטיקה אינה מוטלת בספק ואינה נתונה למחלוקת. ועדיין, דומיננטיות זו לא מונעת מעוד ועוד גברים לקבל גם הם טיפולים אסתטיים, שיכולים בהחלט לשפר את איכות חייהם ואת שביעות הרצון שלהם מעצמם. ככלל, טיפולי אסתטיקה לגברים הם בדיוק אותם טיפולים הניתנים לנשים ומבחינת הגורם המטפל אין שום הבדל בין המינים. יחד עם זאת, אפשר בהחלט לזהות מאפיינים גבריים מובחנים, בעיקר סביב אזורי הטיפול, היקפי הטיפול ומטרות הטיפול. אז מהם הטיפולים האסתטיים שאותם מעדיפים גברים לעבור ומהן המטרות המרכזיות של טיפולים אלה? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

אסתטיקה זה לגמרי יוניסקס

אין שום סיבה להתחמק או להמעיט בעובדה שרובם המכריע של הטיפולים האסתטיים מבוצעים על ידי נשים. יחד עם זאת, דומיננטיות נשית זו נובעת בעיקר ממוסכמות חברתיות ואינה קשורה לערך האמיתי שיכולים גברים להפיק מטיפולים אסתטיים לטובת עצמם. בסופו של דבר, אסתטיקה היא פרמטר חשוב לשני המינים ולגברים, בדיוק כמו לנשים, חשוב להיראות אסתטיים, מושכים ואטרקטיביים. מן הסתם, אפשר בהחלט לצפות לפערים באופי הטיפולים, בהיקפים שלהם ובמטרות שהם ממלאים בחייהם של גברים לעומת אלה שהם ממלאים בחייהן של נשים, אך אין שום הבדל בין הערך המוסף שיכולים לספק טיפולים אסתטיים לגברים בחיי החברה והעבודה שלהם לבין זה שהם יכולים לספק לנשים. ואכן, בשנים האחרונות ניתן לזהות עלייה מתמדת במספר הגברים הפונים לקבלת טיפולים אסתטיים בחלקי גוף שונים ולמטרות שונות, שעליהן נדבר כעת.

טיפולים אסתטיים לגבר – הפופולאריים ביותר

ישנם תחומים אסתטיים בהם הפערים בין גברים לנשים הם מינוריים בלבד ובראשם אפשר למנות שאיבת שומן והסרת עודפי עור. נראה כי בכל הקשור לשומן גוף ולאסתטיקה הכללית של הגוף, הרגישות הגברית אינה נופלת מזו הנשית. בתחום טיפולי האסתטיקה השוטפים, ככל שהולכים ונופלים עוד ועוד חסמים חברתיים, ניתן לראות גברים שפונים לקבלת טיפולי אסתטיקה לגברים, בעיקר סביב העלמת קמטים והתמודדות עם שינויים טבעיים במראה כתוצאה מאובדן נפח או צניחת עור. יחד עם זאת, גברים בגילאים צעירים נוטים לפנות לקבלת טיפולים אלה גם במטרה לפסל את פניהם ובמיוחד את אזור העיניים. בין שהמטרה שלכם היא להתמודד עם שינויים שעובר עור הפנים והגוף שלכם ובין שאתם פשוט רוצים לשפר את האסתטיקה של אזור מסוים בפנים, טיפולים אסתטיים לגבר הופכים בשנים האחרונות ליותר ויותר פופולאריים וליותר ויותר מקובלים, גם בעיני נשים וגם בעיני גברים אחרים.

אילו טיפולים אסתטיים מתאימים לגברים?

מן הסתם, מילוי שפתיים הוא טיפול שכיח פחות בעולם הגברי, אבל הרמת עפעפיים, הרמת גבות, עיצוב אזור העיניים, מילוי אזור הלחיים כתוצאה מאובדן נפחים בגילאים מבוגרים והעלמת קמטים, נחשבים כולם לטיפולים המתאימים הן לנשים והן לגברים ללא שום הבדל. אצל גברים, השינויים האסתטיים הנדרשים הם יותר מינוריים בדרך כלל וישנה חשיבות מכרעת לשמירה על המראה הטבעי, אבל הצורך קיים וגם הערך המוסף של טיפול אסתטי קיים באותה מידה. בהתאם לכך, גברים פונים היום לקבלת טיפולי אסתטיקה הכוללים הזרקת בוטוקס להעלמת קמטים, הזרקות חומצה היאלורונית למילוי נפחים, מיקרונידלינג ומזותרפיה לריענון מראה העור והחזרת המראה הצעיר והחיוני וכן טיפולי פילינג רפואי ולייזר להעלמת כתמי פיגמנטציה. כל הטיפולים הללו הם ניטרליים לחלוטין מבחינה מגדרית וההבדל בין המינים הוא בעיקר בהיקף השינוי, במיקום שלו באזור הפנים ובצורך שהוא בא למלא.

הדבר החשוב ביותר לזכור בכל הקשור לתחום של טיפולים אסתטיים לגברים הוא שהצורך בבחירת גורם מקצועי מיומן, מנוסה ובעל מוניטין, חשוב עבור גברים לא פחות מאשר עבור נשים. העניין הוא שגברים אינם תקשורתיים כנשים ולבטח כשמדובר בנושא גם טיפולים אסתטיים. על כן ההמלצה לכל גבר המתעניין בתחום זה, היא להשקיע במחקר על אנשי המקצוע המובילים בתחום וכן, גם לפנות לחברה או ידידה טובה ולקבל מידע שלא ניתן למצוא בשום דרך אחרת.

קליניקת רפואה חכמה מציעה שירותי תכנון בריאות ושירותי ייעוץ וטיפול רפואיים בהתאמה אישית ובכלל זה טיפולי אסתטיקה ואנטיאייג'ינג לגברים ונשים כאחד. אצלנו תוכלו למצוא צוות מקצועי בעל הסמכה רפואית, שיתאים לכם את הטיפול המדויק, גם בהתאמה למטרה המיוחלת וגם בהתאמה לצורך בשימור המראה הגברי הטבעי. לקבלת מידע נוסף, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן