fbpx

טיפולים אסתטים

טיפולים אסתטים

Share This Post

טיפולי אסתטיקה

טיפולים אסתטיים הם לחלוטין לא דבר חדש, לא של העשור האחרון וגם לא של המאה האחרונה. עדויות על האופן בו עסק האדם באסתטיקה האישית שלו אפשר למצוא גם בחפירות ארכיאולוגיות החושפות בפנינו את האדם לפני אלפי שנים. אלא שבעשורים האחרונים במיוחד, חלה פריצת דרך כל כך משמעותית בתחום של טיפולי אסתטיקה, שבמידה מסוימת הפך עולם האסתטיקה לעולם העומד בפני עצמו. לאפשרויות הרבות להשפיע על האסתטיקה האישית שלנו יש כמובן המון יתרונות, אבל איתם מגיעים גם סימני האזהרה שעליהם נדבר ממש כאן בשורות הבאות.

 

טיפולים אסתטים – היתרון והאזהרה

כפי שכולם יודעים, אנו חיים בתקופה בה שיפור האסתטיקה האישית שלנו כבר לא מוגבל לשינויים קוסמטיים ומינוריים לשיפור מצב קיים. בתקופה בה אנו חיים, התחום של רפואה אסתטית מאפשר לנו לא רק לשפר את הקיים אלא גם לשנות אותו לחלוטין ולמעשה "ללבוש" צורה אחרת. במקרים מסוימים זה בדיוק מה שנדרש לנו, אבל ברובם המכריע של המקרים, מה שאנחנו באמת רוצים זה לשפר את האסתטיקה האישית שלנו תוך שמירה על המראה הטבעי. בין באמצעות ניתוחים פלסטיים ובין באמצעות טיפולי אסתטיקה לפנים, יכול כל מטופל, גבר או אישה, להעניק לעצמו את המראה המועדף עליו ולשמור על מראה צעיר וחיוני גם כשהטבע חושב אחרת. אלא שהעוצמה בה אנו יכולים לשנות את הדברים לטובה יכולה גם לפעול נגדנו אם הדברים לא מתגלגלים כפי שתכננו. תקלה בניתוח, הזרקה במקום הלא נכון ובכמות הלא נכונה, שימוש באמצעי הלא נכון – כל אלה יכולים גם לגרום לנזק רפואי וגם לפגוע באסתטיקה שלנו יותר מאשר לתרום לה ובדיוק באותו היקף ועוצמה.

המשמעות – לא רק הטיפול, אלא גם ובעיקר מי מבצע אותו

טיפולים אסתטיים לפנים ניתנים היום ברמות שונות ועל ידי אנשי מקצוע שונים. מכוני קוסמטיקה רבים יכולים להציע טיפולים מורכבים ואף פולשניים, על אף שאין ברשותם את הידע, הניסיון והמיינדסט הנדרשים לכך. בניגוד לצביעת בגד, בתחום של טיפולי אסתטיקה אי אפשר "לעשות ניסיון בפינה נסתרת" לפני הדבר האמיתי. כשאנו פונים לקבלת טיפול אסתטי לפנים, אנחנו צריכים שהטיפול יהיה מושלם מהמ"מ הראשון של אזור הטיפול ועד המ"מ האחרון ואת זה, למרבה הצער, לא יודע להציע כל מי שעוסק בתחום. במידה רבה, הבחירה בגורם אליו תפנו לצורך קבלת הטיפול היא הבחירה החשובה ביותר שיהיה עליכם לעשות וממנה גם תיגזר הבחירה בטיפול הספציפי הנדרש, בטכנולוגיה בה ייעשה שימוש ובתוצאות אותן תקבלו בתום הטיפול.

טיפולים אסתטיים בעידן החדש זה לגמרי רפואה

אחד הדברים שחשוב מאוד להבין בכל הקשור לתחום הטיפולים האסתטיים הוא, שרמת הטיפולים ומידת ההשפעה שלהם על האסתטיקה האישית שלנו, הן כאלו שמחייבות רמה מקצועית גבוהה מאוד, שאותה ניתן לייחס בעיקר לענף הרפואה. עד לפני שניים שלושה עשורים, טיפולי אסתטיקה נקראו טיפולים קוסמטיים שאכן התמקדו בקוסמטיקה של המראה. היום מדובר כבר בהליכים סופר מקצועיים ובעלי יכולת השפעה סופר דרמטית על המראה שלנו וזאת סיבה מספיק טובה שטיפולים אלה יבוצעו על ידי אנשים שיש להם את ההכשרה לכך, קרי אנשים בעלי רקע רפואי שמבינים לעומק את האנטומיה האנושית ואת זו הספציפית של תאי העור, תאי השריר ותאי השומן בגוף. האם זה אומר שטיפולים אלה צריכים להינתן בבית חולים? התשובה היא כמובן לא, אבל זה בהחלט אומר שהגורם המקצועי אליו אתם פונים חייב להיות בעל רקע רפואי ובעל הכשרה רפואית על מנת להבטיח את רמת הבטיחות הגבוהה ביותר, את האפקטיביות הגבוהה ביותר של הטיפול וכמובן את התוצאה הטובה ביותר שאותה אתם מייחלים לעצמכם. גם בקבלת טיפולים אסתטיים מחירון הוא מרכיב מפתח בכל בחירה שאנו עושים, אבל תמיד חשוב לוודא שהמחיר האישי יהיה תמיד נמוך יותר מהמחיר הכלכלי ולזה כבר נדרשת רמת מקצועית גבוהה והכשרה מתאימה.

רפואה חכמה היא קליניקה רפואית מקצועית, המאוישת על ידי אנשי רפואה ומציעה גישה חדשנית לתכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם. ברפואה חכמה תוכלו ליהנות משורה של טיפולים בתחומים רפואיים שונים ובכלל זה בתחום האנטי אייג'ינג ועולם הטיפולים האסתטיים בכלל. לקבלת מידע נוסף על השירותים שלנו ועל הצוות המקצועי והמיומן שיספקו לכם אותם, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן