מילוי קמטים במצח

זה לא משנה מה אומרים לכם על הקמטים במצח – קמטי חשיבה, קמטי רצינות, קמטי אופי או קמטי ערנות. בסופו של דבר, אתם הם אלה שחיים עם הקמטים האלה ואם הם לא עושים לכם טוב, יש שלל דרכים להעלים אותם. בשורות הבאות נספר לכם על האפשרויות העומדות בפניכם לצורך העלמת קמטים במצח, נברר האם אפשר להעלים קמטים לנצח ונבדוק שילובים שונים של טיפולים להשגת תוצאות מיטביות.

למידע נוסף לחצו כאן

מילוי קמטים במצח – האם זה תמיד מילוי?

הדבר המרכזי שחשוב לומר בכל דיון בנושא קמטים הוא שהקמטים המופיעים על עור הפנים שלנו הם תוצאה של מצב השרירים בפנים. קמט הוא לא סתם אזור כלשהו שפשוט איבד נפח, אלא אזור שבו השריר מכווץ באופן כזה שמושך את העור משני הכיוונים ויוצר ביניהם שקע אורכי, שהוא למעשה הקמט. מה זה אומר? זה אומר שכדי להתמודד עם הקמטים, המטרה שלנו היא לטפל בשרירים ולא למלא את הקמט באופן מלאכותי. בפועל, ישנם סוגי טיפול שונים שמאפשרים לנו לבצע את שתי הפעולות והשילוב בין שתי הפעולות הללו מציע את התוצאה הטובה ביותר עד כדי העלמה מוחלטת של הקמט. על שתי הפעולות הללו נדבר כעת:

השילוב בין בוטוקס ובין חומצה היאלורונית מספק לנו מענה כמעט מושלם לטיפול בקמטים ובכלל זה גם העלמת קמטים במצח.

האם הטיפול מעלים את הקמטים לנצח?

התשובה היא לחלוטין לא. ככלל, ניתוח פלסטי למתיחת פנים הוא הטיפול שיעניק לכם את הפתרון לטווח הארוך ביותר, אך גם במקרה זה לא מדובר בתוצאה שתישאר איתכם לנצח. ככל שהזמן עובר, הגוף ממשיך להתבגר והנטייה להיווצרות קמטים אינה נעצרת. זאת הסיבה שגם אנשים שעברו ניתוח פלסטי למתיחת פנים, נוטים לייצר לעצמם לבסוף שגרה של טיפולים אסתטיים שוטפים באמצעות בוטוקס וחומצה היאלורונית. כמו כן, ישנם סוגים נוספים של טיפולים כמו פילינג עמוק, מיקרונידלינג ולייזר, המיועדים כולם לסייע בטשטוש והעלמת הקמטים עד כמה שניתן וגם הטיפולים האלה אינם נותרים לנצח. לכל טיפול יש את טווח ההשפעה שלו וכל עוד מדובר בטיפולים אסתטיים לא ניתוחיים, טווח ההשפעה יכול לנוע בין מספר חודשים עד כשנה.

האם אפשר לצפות להעלמות מוחלטת של הקמטים?

ובכן, התשובה לכך יכולה להשתנות ממקרה למקרה. במקרים מסוימים נוכל להשיג טשטוש של הקמט לכל היותר. במקרים אחרים נוכל לשלב בוטוקס עם חומצה היאלורונית וטיפול להעלמת כתמי פיגמנטציה, כדי להשיג החלקה מלאה כולל העלמת סימני פיגמנטציה לאורך הקמט. כל מקרה צריך להיבחן לגופו ולכל מקרה יש להתאים את סוג הטיפול הנדרש בכדי לאפשר ללקוח ליהנות מהתוצאה האפשרית הטובה ביותר עבורו. טיפול בקמטים במצח, על כן, הוא טיפול שאתם רוצים לעבור אך ורק במקום מקצועי ובעל מוניטין, ורצוי שיהיה גם בעל הסמכה רפואית ובעל מדיניות התנהלות על פי סטנדרטים, מתודולוגיות ועקרונות הלקוחים מעולם הרפואה.

רפואה חכמה היא קליניקה רפואית המציעה סט שלם של שירותי ייעוץ וטיפול רפואי ותכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם. אצלנו תוכלו לעבור גם שורה של טיפולים אסתטיים ובכלל זה מילוי קמטים במצח והעלמתם. באמצעות שילוב של מספר טכניקות טיפול, תוכלו לצאת מהקליניקה של רפואה חכמה ללא שום זכר לקמטים במצח ולהחזיר לעצמכם את המראה הצעיר והרענן לו ייחלתם. רוצים לשמוע עוד? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע לכם בכל שאלה ועניין.