חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור

מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים, שמחים, בריאים ורעננים.
גם גילנו ניכר על פנינו, מלבד מיעוט של אנשים ברי מזל שבורכו בגנים טובים ובעור משובח ובדרך כלל גם כאלה שמקפידים לשמור על העור ולטפח אותו במשך כל חייהם, מרבים בשתיית מים, אינם מעשנים ונמנעים מצריכת אלכוהול ומחשיפה לשמש.

מהם הגורמים העיקריים המשפיעים על מראה עור הפנים?

העור, שהוא האיבר הגדול ביותר בגוף משמש כשכבת הגנה ובידוד מפני מפגעים ומזהמים בסביבה החיצונית. הוא מכיל תאים של מערכת החיסון כדי להילחם בחדירת חיידקים ופתוגנים אחרים לתוך הגוף וגם תאים ומנגנונים שנועדו לסייע לו להתגונן מפני השמש, מפני חום וקור.
במילים אחרות, הרקמה העורית היא רקמה שעובדת קשה ופעילה ללא הפסקה.

עור הפנים מתבלה במהירות יחסית, בהשוואה לעור של חלקי גוף אחרים, מכמה סיבות:

 

אז מה עושים ואילו פתרונות קיימים לעור עייף, מקומט ונפול?

טיפולי פנים הם הטיפולים הבסיסיים והמבוקשים ביותר במכוני יופי וקוסמטיקה וכשהביקוש גבוה, חברות הקוסמטיקה והביוטק נרתמות במרץ למציאת מענה.

לכן, לרשות המטופלים עומדים כיום מגוון טיפולי אנטיאייג'ינג חדשניים ומתקדמים למיצוק וחידוש העור, שאינם מצריכים פעולה פולשנית ואגרסיבית כמו ניתוח פלסטי למתיחת פנים, שהיה נפוץ יותר בעבר.
קליניקת הרפואה החכמה "Clever Medicine" מציעה כמה ערוצי טיפול לחידוש העור שניתן ליישם אחד מהם, או לשלב ביניהם. הבחירה בטיפול או בשילוב הטיפולים המתאים מבוצעת לאחר אבחון מדויק ומקצועי ומותאמת אישית למטופל בהתאם לצרכיו, למצבו ולמטרה הטיפולית שאותה הוא מעוניין להשיג.

כל שלושת סוגי הטיפולים הם קצרים ומשכם נע בין 10 דקות לשעה בממוצע (תלוי בטיפול) ומאפשר למטופל לשלב אותם בקלות בשגרת יומו ולחזור אליה במהירות, ללא צורך בתהליך החלמה ממושך ובימי מחלה.
כולם גם טיפולים שאינם פולשניים, אך יחד עם זאת, מאד חשוב שיבוצעו על ידי רופא בלבד, מקצועי ומנוסה, על מנת שתוצאות הטיפול יהיו אסתטיות וטבעיות ולא יגרמו לנזקים, או למראה מלאכותי ומוגזם.
חלק מן הטיפולים מומלץ לבצע מספר פעמים (סדרה של כמה טיפולים) כדי להשיג תוצאה אופטימלית. מספר הטיפולים נקבע במסגרת האבחון ובזמן אמת, תוך כדי הטיפול וההתרשמות מן התוצאות.

החלטתם לפנות לטיפולי אנטיאייג'ינג? אל תתפשרו על אנשי המקצוע המטפלים בכם, על איכות החומרים המוזרקים ועל הליווי והשירות הצמודים.
אצלנו ב" Clever Medicine", תזכו לטיפול מידי רופאים מנוסים, מומחית לרפואה אסתטית, וכירורג פלסטי, העושים שימוש בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר.
יחסי האנוש של כל צוות המרפאה הם שם דבר וכולנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ומעניקים טיפול אישי ומסור לכל מטופלת ומטופל.

לתיאום פגישת אבחון ויעוץ, צרו קשר:

בטלפון  03-615-4400  |  באימייל [email protected]  |  או בהשארת פרטים בעמוד צור קשר באתר