fbpx

טיפול לחידוש העור

טיפול לחידוש העור

Share This Post

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור

מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים, שמחים, בריאים ורעננים.
גם גילנו ניכר על פנינו, מלבד מיעוט של אנשים ברי מזל שבורכו בגנים טובים ובעור משובח ובדרך כלל גם כאלה שמקפידים לשמור על העור ולטפח אותו במשך כל חייהם, מרבים בשתיית מים, אינם מעשנים ונמנעים מצריכת אלכוהול ומחשיפה לשמש.

מהם הגורמים העיקריים המשפיעים על מראה עור הפנים?

העור, שהוא האיבר הגדול ביותר בגוף משמש כשכבת הגנה ובידוד מפני מפגעים ומזהמים בסביבה החיצונית. הוא מכיל תאים של מערכת החיסון כדי להילחם בחדירת חיידקים ופתוגנים אחרים לתוך הגוף וגם תאים ומנגנונים שנועדו לסייע לו להתגונן מפני השמש, מפני חום וקור.
במילים אחרות, הרקמה העורית היא רקמה שעובדת קשה ופעילה ללא הפסקה.

עור הפנים מתבלה במהירות יחסית, בהשוואה לעור של חלקי גוף אחרים, מכמה סיבות:

 • הפנים הם חלק בגוף שמרכז כמות גדולה מאד של שרירים בשטח קטן. שרירים אלה פעילים בתדירות גבוהה מאד במשך כל היום ולעיתים אפילו בזמן השינה, כאשר שאר שרירי הגוף רפויים ונינוחים, משום שלפנינו יש תפקיד משמעותי בתקשורת שלנו עם הסביבה והם מגיבים גם בזמן חלימה.
  מחקרים מצאו שלבני אדם יש 21 הבעות פנים בסיסיות. כל הבעת פנים מושגת על ידי שימוש בכמה מאיברי הפנים ולכן, מערבת כמה שרירים במקביל.
  הפעילות המוגברת של השרירים באיזור, גורמת לשחיקה ולהתבלות מהירה של שרירי הפנים, ושל העור העוטף אותם ונע יחד עמם.
 • הפנים שלנו חשופים תמידית לנזקי הסביבה, יותר מאשר רוב איברי הגוף האחרים, שעטופים בבגדים. לכן, הם סובלים יותר מקרינת השמש ומסוגי קרינה אחרים, ממזהמים שונים ומפגעי מזג האוויר.
 • חלק בלתי מבוטל מההשפעות של שינויים הורמונליים המתרחשים במשך החיים באופן טבעי, או נגרמים כתוצאה ממחלות או מטיפול תרופתי – ניכר בעור הפנים. דוגמא בולטת לכך היא אקנה אצל מתבגרים, או נטייה מוגברת לפיגמנטציה אצל נשים הרות, המתבטאת ביתר שֵאת בפנים.
 • עור הפנים הוא דק יחסית לעור שאר הגוף ויש איזורים בפנים, כמו העפעפיים, שהעור העוטף אותם הוא הדק ביותר בגוף. דבר זה הופך אותו לעדין, רגיש, ונוטה להיפגע בקלות.
  דקיקותו של העור גורמת גם לתהליכי ההזדקנות הטבעיים שלו, המתרחשים עם הגיל, להיות מואצים ובולטים יותר באיזור הפנים.

אז מה עושים ואילו פתרונות קיימים לעור עייף, מקומט ונפול?

טיפולי פנים הם הטיפולים הבסיסיים והמבוקשים ביותר במכוני יופי וקוסמטיקה וכשהביקוש גבוה, חברות הקוסמטיקה והביוטק נרתמות במרץ למציאת מענה.

לכן, לרשות המטופלים עומדים כיום מגוון טיפולי אנטיאייג'ינג חדשניים ומתקדמים למיצוק וחידוש העור, שאינם מצריכים פעולה פולשנית ואגרסיבית כמו ניתוח פלסטי למתיחת פנים, שהיה נפוץ יותר בעבר.
קליניקת הרפואה החכמה "Clever Medicine" מציעה כמה ערוצי טיפול לחידוש העור שניתן ליישם אחד מהם, או לשלב ביניהם. הבחירה בטיפול או בשילוב הטיפולים המתאים מבוצעת לאחר אבחון מדויק ומקצועי ומותאמת אישית למטופל בהתאם לצרכיו, למצבו ולמטרה הטיפולית שאותה הוא מעוניין להשיג.

 • בוטוקס
  טיפול אסתטי המבוצע בהזרקה אל מתחת לרקמת העור, שמטרתו לטשטש ולהעלים קמטים, למזער ולהאט את קצב והיקף ההופעה של קמטים חדשים.
  בוטוקס מקובל ויעיל בעיקר לטיפול בקמטי הבעה בחלק העליון של הפנים (מצח, עיניים וגבות) ומשמש גם לטיפול בהזעה מוגברת, ולמקרים נוספים גם מחוץ לאיזור הפנים.
 • חומצה היאלורונית
  משמשת כחומר מילוי וניתן למלא, לעצב, למתוח ולפסל באמצעותה שטחים קטנים ונקודתיים כגון קמטים בצדי הפה (קמטי מריונטה) וגם איזורים נרחבים יותר כמו שפתיים, או משטח הלחיים. לכל מטרה טיפולית משתמשים בגרסה ייעודית של החומצה.
  בשל היותה גרסה מלאכותית של החומצה הטבעית שגופנו מייצר, הגוף מזהה אותה כחומר מוכר והיא נחשבת לטיפול מועדף ונפוץ, עם רמת סיכון נמוכה.
 • מיקרונידלינג
  טיפול באמצעות מחטים דקיקות, אשר יוצרות פגיעה עדינה ומבוקרת בעור ומדרבנות אותו לחידוש תאים, וליצירת קולגן ואלסטין שהם מרכיבים חיוניים ובסיסיים למראה עור צעיר ורענן.
  הטיפול מצוין למתיחה של העור, להעלמת קמטים, להבהרת כתמים, ולטשטוש צלקות אקנה.

כל שלושת סוגי הטיפולים הם קצרים ומשכם נע בין 10 דקות לשעה בממוצע (תלוי בטיפול) ומאפשר למטופל לשלב אותם בקלות בשגרת יומו ולחזור אליה במהירות, ללא צורך בתהליך החלמה ממושך ובימי מחלה.
כולם גם טיפולים שאינם פולשניים, אך יחד עם זאת, מאד חשוב שיבוצעו על ידי רופא בלבד, מקצועי ומנוסה, על מנת שתוצאות הטיפול יהיו אסתטיות וטבעיות ולא יגרמו לנזקים, או למראה מלאכותי ומוגזם.
חלק מן הטיפולים מומלץ לבצע מספר פעמים (סדרה של כמה טיפולים) כדי להשיג תוצאה אופטימלית. מספר הטיפולים נקבע במסגרת האבחון ובזמן אמת, תוך כדי הטיפול וההתרשמות מן התוצאות.

החלטתם לפנות לטיפולי אנטיאייג'ינג? אל תתפשרו על אנשי המקצוע המטפלים בכם, על איכות החומרים המוזרקים ועל הליווי והשירות הצמודים.
אצלנו ב" Clever Medicine", תזכו לטיפול מידי רופאים מנוסים, מומחית לרפואה אסתטית, וכירורג פלסטי, העושים שימוש בטכנולוגיות ובשיטות המתקדמות ביותר.
יחסי האנוש של כל צוות המרפאה הם שם דבר וכולנו עומדים לרשותכם בכל שאלה ומעניקים טיפול אישי ומסור לכל מטופלת ומטופל.

לתיאום פגישת אבחון ויעוץ, צרו קשר:

בטלפון  03-615-4400  |  באימייל [email protected]  |  או בהשארת פרטים בעמוד צור קשר באתר

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן