fbpx

טיפול פלזמה לפנים מחיר

טיפול פלזמה לפנים מחיר

Share This Post

כמה עולה טיפול פלזמה לפנים

טיפול פלזמה לפנים נחשב לטיפול סופר אפקטיבי בהצערת העור והפיכתו להומוגני, חלק וחיוני. יחד עם זאת, מדובר גם באחד הטיפולים שדורשים את הרמה המקצועית הגבוהה ביותר וגם משלב בתוכו פרוצדורות מעולם הרפואה. בהתאם לכך, בקלת טיפול פלזמה לפנים מחיר הטיפול אמור לשקף את הרמה המקצועית והמאמץ המקצועי המבוצע במסגרתו ואם זה לא מה שקורה, סביר להניח שאתם לא מבצעים את הטיפול במקום הנכון ואצל הידיים הנכונות.

למידע נוסף לחצו כאן

 

המחיר כן קובע

אצל כל אחד מאיתנו, כצרכנים, קיימת התפיסה שהמחיר של מוצר כלשהו מצביע במידה רבה גם על האיכות שלו. לאורך כל חיינו צברנו ניסיון במסגרת אינספור רכישות של מוצרים ומכל הניסיון הזה למדנו, שכשאנחנו משלמים מעט מדי על המוצר, אנחנו גם בדרך כלל נתאכזב ממנו די מוקדם. מצד שני, גם למדנו שאם אנחנו משלמים עליו יותר מדי, אנחנו נתאכזב בעיקר מעצמנו. מן הסתם, לא בכל מוצר ולא בכל עסקה יש לנו את היכולת לזהות את המחיר המדויק שנחשב למחיר הוגן ומשקף, אבל בגדול אנחנו כן יודעים שעלינו להיזהר ממחירים שהם נמוכים מדי או לחילופין, גבוהים מדי ביחס לממוצע השוק. בדיוק מהסיבה הזאת, לא ניתן במסגרת שורות אלה לספר לכם כמה עולה טיפול פלזמה לפנים, פשוט מאוד מכיוון שהמחירים יכולים להשתנות מאוד ממקרה למקרה ומגורם מטפל אחד למשנהו והטווח בין המחירים יכול להיות משמעותי.

אז מה משפיע על המחיר ואיך תדעו שאתם בטווח?

ובכן, טיפול פלזמה לפנים הוא טיפול שעומד על קו החיבור בין עולם האסתטיקה לעולם הרפואה. הטיפול עצמו מבוסס על נטילת פלזמה מדמו העצמי של המטופל והזרקתה אל עור הפנים במטרה לספק לו בוסט של ויטמינים, חלבונים ורכיבים ביולוגיים חשובים הנשמרים בפלזמה שבתאי הדם. מן הסתם, טיפול כזה שכרוך בלקיחת דם, לא יכול להתבצע על ידי גורם שאין לו הכשרה, הסמכה ורישוי רפואיים לבצע זאת. מעבר לכך, נדרש גם ציוד ייחודי להפרדת הפלזמה מתאי הדם באמצעות סרכוז של הדם בצנטריפוגה ובחינת הפלזמה שהתקבלה לפני הזרקתה. כל אלה צריכים להתבצע בתנאים סטריליים בכדי למנוע זיהומים בפני המטופל. על כל זה אפשר להוסיף את הרמה המקצועית ורמת הביצוע של הגורם המטפל בכדי להבטיח שאכן הטיפול יוביל לתוצאות הרצויות ללא כל סיכון. בהתאם לכך, בקבלת טיפול פלזמה לפנים מחיר הטיפול יושפע מכל הפרמטרים הללו. לגבי הסמכות והרישוי הרפואי לבצע את הטיפול אין כל חולק, אך לגבי הרמה המקצועית, מדובר בסוגיה סובייקטיבית וכל גורם מטפל מתמחר את עצמו שונה.

למצוא את הגורם המקצועי הנכון, חשוב יותר מהמחיר

השאלה כמה עולה טיפול פלזמה לפנים היא שאלה סופר לגיטימית, בדיוק כפי שהשאלה כמה עולה טלוויזיה 75 אינצ' היא לגיטימית למי שמעוניין בטלוויזיה כזאת. יחד עם זאת, הפנים שלכם והאסתטיקה שלהן זה לא טלוויזיה ובטיפולים אסתטיים, לבטח בסטנדרטים של טיפול פלזמה, אתם לא רוצים להפוך את המחיר לפרמטר שיכריע את קבלת ההחלטות שלכם. מה שחשוב יותר הוא למצוא גורם מקצועי שעומד בכל הדרישות, כלומר גורם מקצועי בעל הסמכה ורישוי ללקיחת דם ובעל כל הציוד הנדרש לביצוע ההליך, גורם מקצועי שפועל בסטנדרטים רפואיים של סטריליות, חומרים ובדיקת פלזמה ולבסוף כמובן, גורם מקצועי שיודע את העבודה ויודע לספק לכם את הערך המרכזי שלשמו אתם בכלל פונים לקבלת הטיפול. המלצות פרטיות יכולות לסייע לכם מאוד בהגעה לגורם מקצועי כזה ובהימנעות מגורם שאינו עומד בסטנדרטים הנדרשים. חוות דעת מקצועיות הן אפילו טובות יותר וגם לכם עצמכם, יש את היכולת לברר ולתשאל לגבי המקום עצמו, הצוות, ההסמכה הרפואית, הציוד והחומרים ולהפעיל את האינסטינקטים הצרכניים שלכם בכדי להבין מול מי אתם עומדים.

הקליניקה הרפואית, רפואה חכמה, מנוהלת על ידי צוות רפואי בכיר מורשה וככזאת, מציעה סט של שירותי ייעוץ וטיפול רפואיים לצד תכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם. ברפואה חכמה תוכלו למצוא מחלקת אנטיאייג'ינג מתקדמת המנוהלת ומופעלת בפיקוח רפואי מלא ועל פי סטנדרטים רפואיים קפדניים, המיושמים כמובן גם בטיפולי פלזמה לפנים, כמו בכל טיפול אחר הניתן בקליניקה. לקבלת מידע נוסף ובירורים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן