fbpx

טיפול פנים אנטי אייג'ינג

טיפול פנים אנטי אייג'ינג

Share This Post

אנטי אייג'ינג

אנטי אייג'ינג הוא תחום בענף הרפואה, העוסק בחקר ההאטה של תהליכי הזדקנות בבני אדם וביצורים חיים בכלל. בענף האסתטיקה, מתמקד תחום זה, בהצלחה רבה יש לומר, בהעלמה מוחלטת של סימני הזמן על העור וזאת באמצעות שורה של טכנולוגיות טיפול, חלקן מוצלחות יותר וחלקן פחות. בשורות הבאות נסביר על שלושה סוגי טיפולי אנטי אייג'ינג מוצלחים במיוחד, שהוכיחו את עצמם ובמידה רבה הפכו לאלטרנטיבה מוצלחת להליכים כירורגיים של פלסטיקה רפואית.

למידע נוסף לחצו כאן

טיפולי אנטי אייגינג  – למה הם באמת מיועדים ומתי נכון להתחיל איתם?

טיפולים אסתטיים שמטרתם להתמודד עם סימני הזמן והגיל נועדו להחזיר לעור את המראה הצעיר, החיוני, האחיד והחלק, שמאפיין אותו בגילאים צעירים ובמיוחד עד העשור השלישי והרביעי לחיים. החל מהעשור הרביעי מתחילים להתפתח סימני גיל, תחילה על גבי עור הפנים ובהמשך גם על גבי הצוואר. סימנים אלה מופיעים כמובן על כל עור הגוף, אך הטיפולים האסתטיים נועדו להתמודד בעיקר עם אזורי הגוף שהאסתטיקה שלהם חשובה לנו במיוחד ומכאן הפופולאריות הרבה של טיפולי אנטי אייג'ינג לפנים ולצוואר. הגיל הנכון להתחיל הוא הגיל בו מתעוררת בנו התחושה שאנחנו לא מרוצים מהשינויים במראה העור שלנו. זה יכול להתחיל כבר בגיל 30, פעמים רבות בגיל 40 ולבטח החל מגיל 50, אפשר כבר להבחין בסימני הזדקנות ברורים, שבעקבותיהם נחפש פתרונות במסגרת טיפולי פנים אנטי אייג'ינג.

אנטי אייג'ינג לפנים – שלושת הטיפולים המובילים את הענף כולו

כאמור, בתחום הנרחב של טכנולוגיות טיפול אנטי אייג'ינג לפנים, ישנם שלושה סוגי טיפולים שנחשבים למובילי התחום ובהתאם לכך גם לפופולאריים והמוצלחים ביותר ואלו הם:

בוטוקס

הבוטוקס הוא טיפול המבוסס על הזרקת רעלן בשם בוטוליניום טוקסין, שמטרתו לשתק את השרירים השטחיים שממש מתחת לעור. שרירים אלה הם הסיבה המרכזית להופעת קמטים באזורים מסוימים בפנים ובמיוחד בחלק העליון של הפנים ובאמצעות מניעת פעולתם, אנו משיגים יישור מלא של הקמט. טיפולי בוטוקס מתאימים לאזור המצח, סביב העיניים, סביב השפתיים ואפילו כפות הידיים. הטיפול נמשך כחצי שעה ומשיג תוצאות מהירות של מתיחת עור הפנים, העלמת קמטים והפחתת זיעה.

חומצה היאלורונית

טיפול פנים אנטי אייג'ינג באמצעות חומצה היאלורונית מיועד בעיקרו למילוי נפחים, מתיחת עור הפנים והעלמת קמטים. טיפול זה נחשב היום לטיפול הפופולארי ביותר והמוצלח ביותר בעולם הנרחב של טכנולוגיות טיפול אנטי אייג'ינג. הטיפול מבוצע באמצעות הזרקות שטחיות ומרובות של חומצה היאלורונית אל מתחת לשכבת העור העליונה. החומצה ההיאלורונית הוא חומר שהגוף מייצר בעצמו ולכן הוא מגיב אליו בצורה מצוינת וללא תופעות לוואי מיוחדות, למעט תופעות לוואי הקשורות לפעולת ההזרקות ובעיקר מעט אדמומיות ונפיחות מייד לאחר הטיפול. התוצאות נהדרות ומיידיות והן הולכות ומשתפרות לאורך השבועות הראשונים לאחר הטיפול.

מיקרונידלינג

טיפול המיקרונידלינג הוא הפחות מוכר מבין השלושה, אך יעיל באותה מידה. טיפול זה מבוסס על החדרת מחטים דקיקות בעלות ציפוי זהב, אל תוך שכבות העור השטחיות. החדרת המחטים מיועדת לעורר תהליכים טבעיים של ייצור קולגן ואלסטין, האחראים על חיוניות מראה העור, לרבות מתיחתו ומיצוקו. טיפול זה יעיל מאוד לשיפור מתיחת העור, העלמת קמטים, שיפור כתמי פיגמנטציה, כתמי גיל, כתמי שמש וצלקות אקנה. טיפול מיקרונידלינג טיפוסי נמשך כשעה וניתן במסגרת סט של שלושה מפגשים להשגת תוצאות מיטביות. הטיפול מוגבל למטופלים מגיל 18 ומעלה עם הגבלות מסוימות (למשל, נשים בהריון ואנשים הסובלים ממחלות עור מסוימות, לא יוכלו לעבור את הטיפול החדשני).

מרכיב מפתח בכל טיפול אנטי אייג'ינג הוא רמת ואופן הביצוע של הטיפול. טיפול בוטוקס בקליניקה אחת יכול להיראות שונה לחלוטין ולהשיג תוצאות שונות לחלוטין מאשר בקליניקה אחרת. מהסיבה הזאת בדיוק, בבחירת הגורם המטפל לביצוע טיפולי אנטי אייג'ינג, מחירים הם פחות חשובים וחשוב עוד יותר לוודא הסמכה מקצועית, ניסיון מקצועי, מוניטין וסטנדרטים גבוהים של טיפול ושירות.

במרפאת Clever Medicine המנוהלת על ידי צוות של רופאים בכירים ומוסמכים, תוכלו ליהנות משלושת טיפולי האנטי אייג'ינג אותם פירטנו לעיל וליהנות מהם מתוך ידיעה שהם מבוצעים כולם על ידי צוות מקצועי בניהול רפואי ובסטנדרטים רפואיים מוקפדים במיוחד. בכל טיפול אנטי אייג'ינג לפנים ולעור הגוף בכלל, פנו אלינו עוד היום בטלפון 03-6154400 והבטיחו לעצמכם את הסביבה המקצועית, התומכת והאחראית ביותר לטיפול בעור פניכם, צווארכם וגופכם ולהחזרת הזוהר אל פניכם.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן