fbpx

טיפול פנים חומצה היאלורונית

טיפול פנים חומצה היאלורונית

Share This Post

טיפול בחומצה היאלורונית

טיפולי פנים היו מאז ומעולם הדרך הטובה ביותר לשמר את המראה הצעיר, הרענן והחיוני. בעשור האחרון, עם המעבר מעולם של טיפולים קוסמטיים לעולם של טיפולים אסתטיים, חלה גם התקדמות רבה במגוון האפשרויות העומדות בפנינו להשגת מטרה זו וביכולת להשיג אותה ברמה גבוהה יותר מאי פעם. אחת הדרכים הטובות ביותר לשמר מראה פנים צעיר ומוצק היא טיפול פנים חומצה היאלורונית ובשורות הבאות נספר לכם כל מה שאתם צריכים לדעת על האופציה הזאת.

למידע נוסף לחצו כאן

 

הזרקות חומצה היאלורונית– א' ב' של טיפולי אסתטיקה

עם תחילת התהוות העולם של טיפולים אסתטיים, היה זה הבוטוקס ששיחק את תפקיד המפתח ולימים גם הפך לביטוי מפתח בכל הקשור לטיפולים אסתטיים. יחד עם זאת, בזכות יעילות יוצאת דופן ותוצאות שאין לערער עליהן, את מקומו תפסה חומצה טבעית המיוצרת בגוף של כל אחד מאיתנו ואחראית על הסמכה של נוזל התאים בגוף – החומצה ההיאלורונית. חומצה זו פועלת למעשה כמו ספוג – היא סופגת את הנוזלים ומסמיכה אותם לתצורה דמוית ג'ל. התפקיד המרכזי של החומצה ההיאלורונית בעולם הטיפולים האסתטיים הוא מילוי נפחים, כלומר מילוי של אזורים בפנים ובצוואר בהם סובל המטופל מאובדן נפח (בעיקר באזור הלחיים והעיניים) וכן מילוי של אזורים בפנים לצורך פיסול פנים, כמו למשל הדגשת שפתיים, הרמת גבות, פיסול אף, פיסול רצועת העיניים, פיסול קו הצוואר וכן הלאה. יתרון נוסף של החומצה ההיאלורונית הוא היכולת שלה למצק את העור בשל התכונה שלה להסמכת נוזלים ואכן, באמצעות יישום נרחב של חומצה היאלורונית בשכבות השטחיות של העור, ניתן למצק את עור הפנים, להצעיר אותו ולהפוך אותו לחיוני והומוגני יותר.

מה כולל טיפול בחומצה היאלורונית?

טיפול פנים חומצה היאלורונית יכול פרוצדורות שונות ליישום החומצה בעור, בהתאם למצב המוצא של פני המטופל או המטופלת ובהתאם למטרה שאותה אנו רוצים להשיג. כך למשל, מיצוק העור יושג בצורה הטובה ביותר באמצעות החדרת חומצה היאלורונית בתהליך של מזוטרפיה (פציעה שטחית ומבוקרת של תאי העור במטרה לעודד אותם להיבנות מחדש). לעומת זאת, מילוי נפחים ופיסול פנים מבוצעים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית במיקומים מאוד מדויקים וספציפיים על פי תכנית טיפול שנקבעה מראש. אם בעבר, כלל טיפול פנים סדרה של קרמים וסוגי ג'ל למיניהם, אותה מרחה הקוסמטיקאית על פני המטופלת כדי שניתן יהיה להבחין במעט ברק ולו לתקופה קצרה, היום, בזכות החומצה ההיאלורונית, אנחנו מדברים על תוצאות בליגה אחרת לגמרי – תוצאות שמהוות שינוי משמעותי בתווי הפנים ובקווי המתאר שלהם, בפרופורציות הנפחים בפנים וכמובן במראה האחיד וההומוגני של העור לאורך זמן.

כל כמה זמן נדרש טיפול כזה?

ככלל, טיפולים המבוצעים באמצעות חומצה היאלורונית מחזיקים מעמד בין חצי שנה לשנתיים. בכל המקרים, לא משנה באיזה סוג של חומצה ייעשה שימוש ומהי איכות החומצה, בסופו של דבר השפעתה הולכת ודועכת ונדרש חידוש של הטיפול. במידה ועברתם את הטיפול אצל גורם מקצועי המקפיד על איכות החומצה ההיאלורונית, על התאמה מדויקת של סוג החומצה למטופל ועל רמת ביצוע גבוהה, תוכלו ליהנות מעמידות של כשנתיים בין טיפול לטיפול. במקרים אחרים, כאשר רמת הביצוע נמוכה או שהחומצה ההיאלורונית עצמה אינה באיכות ראויה, יש לכך השפעה גם על עמידות הטיפול ועל התדירות שבה תצטרכו לבקר שוב במכון היופי. אז ככלל, אתם יכולים לצפות להשפעה אפקטיבית של טיפול בחומצה היאלורונית למשך שנה עד שנתיים וכדי להשיג את רמת העמידות הזאת, חשוב שתבחרו היטב את המקום ואת הידיים שמבצעות את הטיפול בפניכם. מיותר לציין, שגם איכות התוצאות עצמן תלויות מאוד ברמה המקצועית ולו מהסיבה הזאת בלבד, חשוב מאוד שתבחרו נכון את הגורם המטפל.

הקליניקה הרפואית של רפואה חכמה מציעה שירותי ייעוץ וטיפול רפואיים לצד שירותי תכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם. ברפואה חכמה ניתנים גם טיפולי אנטיאייג'ינג מתקדמים באמצעות חומרים העומדים בתקנים רפואיים, מכשור מתקדם ובפיקוח של צוות רפואי מוסמך. כל הטיפולים ניתנים על פי מתודולוגיות וסטנדרטים רפואיים, הן בהיבט של איכות החומרים והן בהיבט של רמת הביצוע. לקבלת פרטים נוספים על טיפולי הפנים של רפואה חכמה באמצעות חומצה היאלורונית, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן