fbpx

טשטוש קמטי הבעה

טשטוש קמטי הבעה

Share This Post

טיפול בקמטי הבעה

יש אנשים שלו הייתם לוקחים מהם את קמטי ההבעה, הם היו מאבדים את רוב הקסם האישי שלהם ויש אנשים שקמטי ההבעה שלהם פשוט לא תורמים להם דבר ואף להיפך. טיפול בקמטי הבעה הוא אחד הטיפולים השכיחים ביותר בעולם הטיפולים האסתטיים ולא בכדי. קמטי הבעה יכולים להשפיע על המראה הכללי שלנו בצורה שחורגת באופן בלתי פרופורציונלי מגודל הקמט. קמט אחד קטן בצד העין או האף, יכול לעשות שמות בהבעה שלנו כפי שלא יכול לעשות אף קמט במצח למשל. אז איך מטפלים בקמטים האלה ולאיזו תוצאה אפשר לצפות לאחר טיפול אסתטי בקמטי הבעה? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

קמטי הבעה – מהם?

קמטי הבעה הם אותם קמטוטים קטנים שנוצרים בפנינו כאשר אנו מביעים רגש מסוים. קמטים אלה מתמקדים בעיקר באזור העיניים והמצח וכוללים שלושה סוגים מרכזיים של קמטים: קמטי צחוק המופיעים בצדי העיניים ונקראים גם 'רגלי עורב', קמטים במצח שנקראים גם קמטי תמיהה וקמטים בין הגבות הנקראים קמטי זעף או קמטי גלבלה. קמטים אלה נוצרים על ידי כיווץ השרירים באזורים אלה ועם הגיל, כיווץ השרירים הופך לסטטי, מה שהופך גם את הקמטים הללו לסטטיים וקבועים. כפי שאמרנו בפתח דברינו, ישנם אנשים שקמטי צחוק בצדי עיניהם, הם בדיוק מה שמעניק להם את הקסם האישי, אך עבור מרבית האנשים קמטי ההבעה הם קמטים שיוצרים יותר נזק אסתטי מאשר תועלת וכשזה המצב, העלמת קמטי הבעה היא הדרך.

איך מעלימים קמטי הבעה?

העלמת קמטים מבוצעת באמצעות מספר טכניקות, שהמרכזית שבהן היא הבוטוקס. הבוטוקס הוא חומר המכיל את הרעלן בוטולוניום טוקסין שבהזרקתו אל שכבות העור השטחיות, הוא גורם לשיתוק אותם שרירים שטחיים שגורמים להופעת הקמטים. במצב זה, השריר הופך למעשה לרפוי לחלוטין ועם הרפיון שלו מתיישר גם הקמט. בהתאם לעומק הקמט וסוגו, ישנם מקרים בהם טשטוש קמטי הבעה הוא המקסימום שנוכל להשיג באמצעות הבוטוקס. במקרים אלה, נהוג לשלב גם חומר למילוי אזור הקמטים על מנת להגיע להחלקה מלאה שלהם אל גובה פני העור הכללי. פעולת מילוי זו מבוצעת באמצעות חומצה היאלורונית שהיא חומצה המיוצרת באופן טבעי בגוף ומשמשת להסמכת נוזל התא.

אחרי שאמרנו את זה, טיפול בקמטי הבעה יכול להתבצע באמצעות טכניקות נוספות ובכלל זה טיפול בלייזר, פילינג עמוק וכמובן ניתוח פלסטי למתיחת פנים. ישנן גם טכניקות כמו מיקרונידלינג ומזותרפיה המיועדות להגביר את קצב ייצור הקולגן והאלסטין בעור ולמצק את עור הפנים, מה שמסייע ביישור הקמטים. במקרים מסוימים, כאשר מדובר בקמטים "ותיקים" ייתכנו כתמי פיגמנטציה לאורכם ובמקרה זה נרצה להשתמש בטכניקות של פילינג לצורך העלמת הכתמים, שעדיין מסגירים את הקמט שהיה. העלמת קמטי הבעה הוא אחד מסוגי הטיפולים השכיחים ביותר בעולם הטיפולים האסתטיים ובהתאם לכך גם ישנם מודלים רבים לטיפול בהם. אתם מבחינתכם, צריכים לוודא שאתם מגיעים לגורם המקצועי המתאים ביותר על מנת להבטיח את התוצאה הטובה ביותר עבורכם.

איפה ניתן לעבור טיפול בקמטי הבעה?

העלמה או טשטוש קמטי הבעה הוא טיפול שמוצע היום על ידי כל גורם מקצועי המציע טיפולים אסתטיים. מרבית הגורמים המקצועיים הללו יצליחו לייצר שיפור, לרוב משמעותי, במצב הקמטים, אבל את הק"מ האחרון של המאמץ, הק"מ שיכריע האם יהיה זה רק טשטוש או העלמה מוחלטת, יוכל לספק לכם רק גורם מיומן, מנוסה ובעל הסמכה מקצועית גבוהה, רצוי רפואית. המידה בה נעלם הקמט, האופן בו הוא ממשיך לתפקד כקמט הבעה כשכך אכן נדרש והמידה בה הוא פוגע בהבעה הטבעית שלנו, כל אלה נקבעים על ידי רמת הביצוע של הטיפול ולרמת ביצוע גבוהה נדרשות יכולות גבוהות שעומדות בסטנדרטים רפואיים ממש.

רפואה חכמה היא קליניקה רפואית המספקת שורה של שירותי ייעוץ וטיפול רפואי ותכנון הבריאות בהתאמה אישית לכל אדם. אצלנו ברפואה חכמה תוכלו לעבור גם טיפולי אנטיאייג'ינג מתקדמים עם כל החומרים וכל המכשור הנדרש להעלמת כל סוגי הקמטים. הטיפולים ברפואה חכמה מבוצעים כולם בניהול צוות רפואי מוסמך וצוות מקצועי ומיומן הפועל על פי מתודולוגיות רפואיות, בסטנדרטים רפואיים ועל פי עקרונות אסתטיים מקצועיים. רוצים לשמוע עוד? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן