fbpx

כמה עולה לעשות חומצה היאלורונית בשפתיים

כמה עולה לעשות חומצה היאלורונית בשפתיים

Share This Post

כמה עולה חומצה היאלורונית לשפתיים ומה עלות מזרק חומצה היאלורונית?

בין שלל הטיפולים האסתטיים מביניהם ניתן לבחור כיום, יש אחד בולט במיוחד: טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית. לא סתם זהו טיפול שקנה לעצמו שם והפך למבוקש כל כך. הוא מספק את המענה האידיאלי לקשת רחבה של מטרות אסתטיות, הוא נחשב לקל ובטוח, וכאשר הוא משמש למטרת עיבוי, מילוי ועיצוב שפתיים, הוא מהווה תחליף לסיליקון בו היה נהוג להשתמש בעבר לאותה מטרה, אשר גרם ללא מעט בעיות ומפחי נפש.
רבים נוטים לבלבל בין טיפול זה לבין טיפול של הזרקת בוטוקס לשפתיים, אך מדובר בשני טיפולים בעלי מטרות שונות לחלוטין והתמחור שלהם שונה.
לפעמים, משלבים בין שני הטיפולים הללו כדי לקבל את התוצאה הטובה ביותר (תלוי במצב הקיים ובתוצאה הרצויה), אך כל אחד מהם עומד בפני עצמו.

כאשר ניגשים לחיפוש קליניקה מומלצת לביצוע הטיפול, יש כמה דרכים לקבל מושג האם מדובר במקום אמין ומקצועי. כדאי מאד לחפש המלצות וחוות דעת על המקום, בעיקר מאנשים שביצעו בו טיפול דומה ומומלץ לערוך שיחת היכרות מקדימה עם המטפל, שתאפשר להתרשם ממידת הרצינות שלו, לקבל מידע על רמת המומחיות והניסיון שלו ולבחון האם הוא מספק מענה לכל השאלות ומוסר מידע מלא ומקיף לגבי כל ההיבטים הכרוכים בטיפול.
בנוסף לכל אלה, ישנו גם נושא עלות הטיפול, שבו מתמקד מאמר זה:
ממה מושפעת עלות הזרקת חומצה היאלורונית באופן כללי? ובאופן ספציפי, כיצד קובעים לטיפול בהזרקת חומצה היאלורונית לשפתיים מחיר.

למידע נוסף לחצו כאן

חומצה היאלורונית בשפתיים מחירים

בישראל נהוג חוק ביטוח בריאות ממלכתי המכסה עבור אזרחי המדינה את כל הטיפולים הרפואיים להם הם זקוקים, או לפחות את רובם המכריע. למעט מקרים חריגים, שבהם מאחורי הטיפול עומד מניע בריאותי רפואי, טיפולים אסתטיים אינם נכללים בביטוח זה באופן גורף. המשמעות היא שאת הטיפול תצטרכו לממן בעצמכם, מה שהופך את השאלה כמה עולה חומצה היאלורונית בשפתיים למשל, לשאלה מאוד רלוונטית. אז כמה זה באמת עולה? בשורות הבאות לא נוכל לספק לכם את המחיר המדויק, אבל נוכל לספר לכם איך מתומחר הטיפול ומהם השיקולים בקביעת מחיר חומצה היאלורונית בשפתיים.

חומצה היאלורונית שפתיים מחיר ממוצע ואופן תמחור

כמו בכל מוצר או שירות שאנו רוכשים או מזמינים, גם במקרה של טיפול הזרקה של חומצה היאלורונית בשפתיים מחירים מהווים פרמטר שיכול להכריע את בחירת המקום בו נקבל את הטיפול, את היקף הטיפול שנעבור ועל אף שמרביתנו לא מודעים לכך, גם את איכות הטיפול. אבל כדי להבין את הדברים יותר לעומק, נסביר תחילה כיצד מתומחר טיפול אסתטי פופולארי זה. מן הסתם, כל טיפול יכול להיראות שונה לחלוטין, להיות כרוך בהיקף עבודה שונה ובכמות שונה של חומצה היאלורונית. בנוסף לכך, בכל טיפול ייתכן שימוש בסוג שונה של חומצה היאלורונית מתוך מבחר סוגים הנבדלים זה מזה באיכות החומצה, ביצרן שלה וברמת הסמיכות שלה. מאחר וכמות החומצה הוא הפרמטר המרכזי בקביעת עלות הטיפול, התמחור מתבצע לפי מזרק והעלות למזרק חומצה היאלורונית יכולה לנוע בין 1,000 שקלים ועד 2,000 שקלים בממוצע. יחד עם זאת, עלות הטיפול עצמו יכולה להיות נמוכה מ-1,000 שקלים או גבוהה מ-2,000 – הכל בהתאם לכמות המזרקים הנדרשים לטיפול וברמת המורכבות של הטיפול.

המחיר הכלכלי מול המחיר האסתטי

כשאתם בוחרים את הגורם המקצועי אצלו תעברו טיפול הזרקות חומצה היאלורונית בשפתיים, מחירים אינם מהווים את הפרמטר היחיד שעל פיו עליכם לקבל את ההחלטה ואפילו לא הפרמטר המרכזי. לפני המחיר, אתם רוצים לוודא שאתם עוברים את הטיפול במקום הנכון, על ידי ידיים מקצועיות ומנוסות ועל ידי אנשי מקצוע שהם בעלי הכשרה והסמכה מתאימים. לא פחות חשוב מכל אלה, יש לבדוק גם את הגישה הטיפולית במקום בו אתם עוברים את הטיפול – עד כמה משתף אתכם הגורם המטפל בתהליך, עד כמה אתם מעורבים בהחלטה לגבי התוצאה הסופית ואפילו סוג החומצה שעימה תטופלו והמותג שלה. בסופו של דבר לא מדובר פה ברכישת אוזניות או קילו סוכר בסופר, אלא בטיפול אסתטי בעל השלכות משמעותיות על חייכם. בטיפול כזה אתם לא רוצים טעויות ואין ספק, גם בלי לשאול אתכם באופן אישי, שהייתם מוכנים לשלם מעט יותר כדי להבטיח את התוצאות הטובות והבטוחות ביותר. בהתאם לכך, כמה עולה לעשות חומצה היאלורונית בשפתיים היא שאלה בהחלט לגיטימית, אבל התשובה עליה היא לא זו שאמורה להכריע את ההחלטה שתקבלו.

איך תדעו היכן נכון לעבור את הטיפול?

ובכן, המחיר כן קובע – מחיר זול מדי יכול להעיד על שימוש בחומרים פשוטים ואולי אפילו בלתי מאושרים ועל רמה מקצועית נמוכה, בעוד מחיר גבוה יכול להעיד בדיוק על ההיפך. מצד שני, ישנן סיבות נוספות שבגינן המחיר יכול להיות נמוך או גבוה – מטפל מצוין שבונה קליינטורה ובוחר למשוך לקוחות באמצעות מחיר אטרקטיבי מחד, או מאידך, מטפל רשלן ולא מקצועי שמנסה להצטייר כמקצועי באמצעות הפרזה במחיר. על כן, חשוב מאוד תמיד להתייעץ עם חברים וחברות שכבר עברו את הטיפול ומכירים קצת את התחום. בני משפחה, שכנים, חברים לעבודה יכולים גם הם כמובן לעזור. ואם תוכלו למצוא חוות דעת מקצועית מאדם שעליו אתם סומכים (הקוסמטיקאית שלכם, רופא בקופת חולים וכן הלאה) זה בהחלט יכול לעזור בקבלת ההחלטה הנכונה.

"רפואה חכמה" היא קליניקה המציעה שירותי תכנון בריאות ורפואה בהתאמה אישית ובכלל זה מציעה שירותי טיפולים אסתטיים ואנטיאייג'ינג לגברים ולנשים בכל הגילאים. אצלנו תוכלו ליהנות מצוות מקצועי בעל הסמכה רפואית, סטנדרטים רפואיים של עבודה ומתודולוגיות סופר מקצועיות בביצוע הזרקות וטיפולי אנטיאייג'ינג בכלל – וכל זה, במחירים הכי הוגנים שאפשר. רוצים לשמוע עוד? צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן