fbpx

מזוטרפיה לפנים מיקרונידלינג

מזוטרפיה לפנים מיקרונידלינג

Share This Post

סביר להניח שעל הטיפול הזה כבר שמעתם – במקומות מסוימים יקראו לו מזוטרפיה ובמקומות אחרים, מיקרונידלינג, אבל בסופו של דבר מדובר באותו טיפול בדיוק. ואכן, בשנים האחרונות זוכה טיפול אסתטי זה לביקורות מצוינות במיוחד ולא לחינם. זהו אחד הטיפולים האסתטיים היחידים, שממנף את הביולוגיה האישית לטובת האסתטיקה האישית. מה זה בדיוק אומר? אילו סוגים של טיפולי מזוטרפיה לפנים מיקרונידלינג תוכלו לעבור ומהן המטרות שתוכלו להשיג באמצעותם? על כל אלה תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

אז מה זה מזוטרפיה?

מזוטרפיה היא טכניקת טיפול שמיועדת לעודד בנייה מחדש של תאים. שיטה זו פותחה כבר באמצע המאה שעברה ולקראת סוף המאה הפכה לסטנדרט בעולם הרפואה. השיטה משמשת לטיפול במצבים שונים כמו טיפול בצלוליט, הצרת היקפים ואפילו טיפול בדלקות. בעולם הטיפולים האסתטיים משמשת טכניקת טיפול זו לחידוש תאי העור, הצערת העור ומיצוקו והענקת מראה רענן וחיוני לשכבה החיצונית של העור. הטיפול עצמו מבוצע באמצעות דקירה מבוקרת של שכבת העור החיצונית במטרה ליצור הרס של תאי העור ולעודד את בנייתם מחדש תוך ייצור מוגבר של קולגן, אלסטין וחלבונים חשובים נוספים למראה העור. טיפול מזוטרפיה לפנים מיקרונידלינג מבוצע באמצעות מכשיר ייעודי שבראשו מותקן סט של מחטים סטריליות זעירות המוחדרות אל תוך העור ויוצרת את האפקט הנדרש. התהליך דומה לתהליך בו אנו קורעים את סיבי השריר באימון בחדר הכושר ובכך מעודדים את השריר להיבנות מחדש והפעם, גדול יותר וחזק יותר. זה עובד מצוין באימוני כושר וזה עובד מצוין בטיפולים אסתטיים.

טכניקות שונות ליישום השיטה

את שיטת הטיפול באמצעות מיקרונידלינג או מזוטרפיה ניתן ליישם במספר צורות שונות בכדי להשיג מטרות שונות. שתי הטכניקות המרכזיות כוללות את שיטת המזוטרפיה נטו ושיטת המזוטרפיה עם חומצה היאלורונית. במקרה הראשון, המחטים משמשות אותנו למטרה המרכזית, קרי פציעה מבוקרת של תאי העור ועידוד בנייתם מחדש. טכניקה זו מתאימה למטופלים המבקשים להחזיר את החיוניות לעור אפרפר ועמום, לטשטש מעט את הקמטים, להעלים נקבוביות וכן הלאה. טכניקה נוספת ממנפת את עצם הליך הדקירה המבוקרת בכדי להחדיר באותה הזדמנות, גם מינונים זעירים של חומצה היאלורונית אל תוך שכבת העור. הליך זה מיועד להשיג את אותה מטרה בדיוק ובנוסף לכך להשיג אפקט של מילוי נפחים באזור המטופל. במהלך טיפול מזוטרפיה לפנים מיקרונידלינג, ייתכן שבאזורי פנים מסוימים תיושם הטכניקה הבסיסית של מזוטרפיה ובאזורים אחרים תשולב גם ההחדרה של חומצה היאלורונית, הכל בהתאם לתכנית הטיפול והמטרות האסתטיות שאותן רוצה להשיג המטופל או המטופלת.

האם מדובר בשיטת טיפול בטוחה?

התשובה היא בהחלט כן, אם כי תמיד צריך לקחת בחשבון את הרמה המקצועית והסטנדרטים בהם פועל הגורם המקצועי אצלו אתם מקבלים את הטיפול. במסגרת טיפול מזוטרפיה, מוחדרות המחטים לעומק שטחי מאוד של חצי מ"מ עד 2 מ"מ. אלא שלעיתים, 2 מ"מ זה יותר מדי וחצי מ"מ זה פחות מדי. יותר מדי וייתכן שנפגע בתאים שלא רצינו לפגוע בהם ופחות מדי וייתכן שלא נקבל את התוצאה שרצינו לקבל. בנוסף לכך, צריך לזכור שמדובר בהחדרה של גוף זר אל תוך רקמת הגוף וזה אומר שהמחטים חייבות לעבור חיטוי מלא לפני כל טיפול. למרבה הצער, לא כל מי שמציע טיפולי מזוטרפיה אכן עומד בסטנדרטים הללו – לא בהיבט של ביצוע הפציעה בעומק הנדרש ולא בהיבט של שמירה על סטריליות, שהיא לרוב אינה פרקטיקה שכיחה בבתי עסק שאינם מספקים שירותים רפואיים. מהסיבות האלה, אתם בהחלט רוצים לחשוב היטב ולבחון היטב את האפשרויות העומדות בפניכם, לפני שאתם בוחרים את הגורם המקצועי שאצלו תעברו טיפול מיקרונידלינג.

הקליניקה הרפואית של רפואה חכמה, מציעה שירותי ייעוץ וטיפול רפואיים ותכנון הבריאות בהתאמה אישית לכל אדם. במסגרת זו תוכלו לעבור ברפואה חכמה, שורה של טיפולי אנטיאייג'ינג וטיפולים אסתטיים המפוקחים ומנוהלים על ידי צוות רפואי ומבוצעים בסטנדרטים רפואיים ועל פי מתודולוגיות רפואיות. הן בהיבט של התוצאה המיוחלת והן בהיבט של בטיחות הטיפול, ברפואה חכמה אתם יכולים ליהנות בראש שקט לגמרי. לקבלת מידע נוסף ובירורים לגבי טיפולי מיקרונידלינג ברפואה חכמה, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן