fbpx

מיקרונידלינג מתחת לעיניים

מיקרונידלינג מתחת לעיניים

Share This Post

אם תצאו ותחפשו מידע על מיקרונידלינג באזור העיניים, אתם עוד עשויים לחשוב שמדובר ממש בקסם. הצערת העור, מיצוק העור, העלמת קמטים, מילוי נפחים – מכל אלה מובטח לכם ליהנות לאחר שתעברו טיפול מיקרונידלינג. אבל האם אכן מדובר בקסם? ובכן, מיקרונידלינג מתחת לעיניים יכול בהחלט להשיג לכם את כל התוצאות היפות האלה, אבל אין פה שום קסם. אז מה בכל זאת הופך את הטיפול הזה לכל כך אפקטיבי והאם מדובר בפתרון לכל הבעיות האסתטיות בפניכם? על כך תוכלו לקרוא ממש כאן בשורות הבאות.

למידע נוסף לחצו כאן

מה זה בעצם מיקרונידלינג?

אם אנחנו רוצים באמת לחפש קסם בחיים, הביולוגיה שלנו יכולה בהחלט להיות מועמדת טובה. הביולוגיה האנושית והביולוגיה של החיים בכלל פועלת תמיד לבנייה והתחדשות. בחדר הכושר אתם קורעים את סיבי השריר והביולוגיה דואגת לבנות אותו מחדש חזק יותר וגדול יותר. בכל רגע מתאים אינספור תאים בגופכם והביולוגיה דואגת שתאים חדשים יחליפו אותם ללא הרף. מיקרונידלינג היא טכניקה טיפולית שממנפת בדיוק את הקסם הזה של הביולוגיה. במסגרת טיפול טיפוסי, מבוצעת דקירה מבוקרת של שכבת העור החיצונית בפנים (בעומק של חצי עד שני מ"מ) בכדי ליצור הרס של תאי העור ולעודד את בנייתם מחדש באמצעות ייצור מוגבר של קולגן, אלסטין ועוד שורה של חלבונים ורכיבים ביולוגיים שאחראים על בניית תאי העור מחדש. דקירה זו מבוצעת באמצעות מכשיר המפעיל סט שלם של מחטים במקביל בכדי לאפשר כיסוי נרחב של אזורים בפנים. במילים אחרות, מיקרונדילינג הוא טיפול שמיועד לעודד את בניית תאי העור בפניכם מחדש ולייצר שכבת עור חדשה, רעננה, מוצקה וחיונית.

מיקרונידלינג מתחת לעיניים – באילו מצבים יכול לסייע?

כפי שאמרנו בפתח דברינו, באמצעות טיפול מיקרונידלינג אפשר להשיג שורה של מטרות אסתטיות, לרבות טשטוש קמטים, הצערת העור ומיצוקו ומילוי נפחים, ובמרבית המקרים, אלו הן אכן המטרות המרכזיות בטיפולי אסתטיקה מתחת לעיניים. אלא שכל אחת מהמטרות האלה מושגת באמצעות צורה שונה של יישום אותה שיטת טיפול. כך למשל, אם אזור העיניים סובל מאובדן נפח והעיניים הופכות ליותר ויותר שקועות, תוכלו להיעזר בשיטת המיקרונידלינג לצורך מילוי נפחים מתחת לעיניים. במקרה הזה, בזמן החדרת המחטים, מבוצעת גם החדרה של חומצה היאלורונית במינונים זעירים וכחומצה שמהווה את החומר האולטימטיבי למילוי נפחים, אתם מרוויחים בטיפול כזה גם את ריענון והצערת העור באזור העיניים וגם את מילוי הנפחים שכל כך ייחלתם לו. במקרה של העלמת קמטים, יכולה החומצה ההיאלורונית לטשטש מעט את הקמטים באמצעות מילוי הקמטוטים, כשבליווי לתהליך הרגנרציה של תאי העור באמצעות המחטים הזעירות, ניתן בהחלט להשיג טשטוש משמעותי של הקמטים.

האם מדובר בפתרון האולטימטיבי לכל הבעיות האסתטיות בפנים?

ובכן, התשובה היא לא. מיקרונידלינג מתחת לעיניים הוא טיפול שאכן יכול לסייע בשורה של מצבים ובהשגה של מספר מטרות. יחד עם זאת, לבעיות אסתטיות שונות ישנם פתרונות ממוקדים שיודעים לתת מענה טוב יותר סביב הבעיה הספציפית. כך למשל, אם הבעיה המרכזית ממנה אתם סובלים היא אובדן נפחים, הזרקת חומצה היאלורונית תשיג עבורכם אפקט משמעותי הרבה יותר מטיפול מיקרונידלינג. אם אתם רוצים להעלים קמטים באזור המצח והעיניים, בוטוקס יוכל לעשות את העבודה בצורה הרבה יותר ממוקדת ויעילה. אבל כאשר אתם רוצים להשיג שיפור רוחבי במראה העור, למצק אותו, למלא אותו מעט, להסדיר מעט את הקמטים ובסך הכל להעניק לעור מראה חדש וחיוני, מיקרונידלינג הוא בהחלט אחד הפתרונות הטובים ביותר שעומד לרשותכם. את ההחלטה לגבי אופי הטיפול הספציפי הנדרש לכם, יש לקבל בליווי גורם מקצועי שיודע בדיוק מהו האימפקט של כל אחד מסוגי הטיפולים ומהן התוצאות שניתן לצפות להן לאחר כל סוג טיפול. בהתאם להחלטה המשותפת שתקבלו, תוכלו לשלב מספר צורות טיפול בכדי להשיג את האימפקט הרב ביותר ובמקרים מסוימים, מיקרונידלינג זה כל מה שיידרש לכם.

בקליניקה הרפואית, רפואה חכמה, תוכלו לקבל סדרה של שירותי ייעוץ וטיפול רפואיים ותכנון בריאות בהתאמה אישית לכל אדם. בכלל זה, מציעה לכם רפואה חכמה טיפולי אנטיאייג'ינג מתקדמים בניהול ופיקוח של צוות רפואי ועל פי סטנדרטים רפואיים. ברפואה חכמה תוכלו לעבור טיפולי מיקרונידלינג בוורסיות השונות שלהם, לצד טיפולים אסתטיים נוספים המבוצעים כולם על פי מתודולוגיות רפואיות מוקפדות. לקבלת מידע נוסף ובירורים, צרו עמנו קשר עוד היום בטלפון 03-6154400 ונשמח לסייע.

Subscribe To Our Newsletter

Get updates and learn from the best

More To Explore

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים מחיר
מידע נוסף

חומצה היאלורונית מתחת לעיניים

כמה עולה הזרקת חומצה היאלורונית מתחת לעיניים? הזרקה של חומצה היאלורונית מתחת לעיניים ומסביבן היא אחד הטיפולים האסתטיים הנפוצים כיום בקטגוריית טיפולי האנטי אייג'ינג. טיפול

טיפול לחידוש העור
מידע נוסף

טיפול לחידוש העור

חידוש עור הפנים – טיפול פנים לחידוש העור מראה הפנים שלנו הוא הדבר הראשון שמסגיר את מצבנו כשאנו עייפים או חולים, לחוצים, מודאגים, או רגועים,

Do You Want To Boost Your Business?

drop us a line and keep in touch

דילוג לתוכן